Wsparcie

Open search

Rozłączanie się WiFI

Apprentice

Witajcie w nowym roku! 

 

Ja jak zwykle z problemem Jakieś czas temu odebrałam swojego Samsunga S7 z gwarancji, między innymi oddawałam go z powodu rozłączania się wifi, krótkiego czasu baterii i innych drobnych nieprawidłowości. Wymieniono mi płytę główną, czyli w zasadzie mam nowy telefon w starym opakowaniu. Tydzień czasu telefon działał bez zarzutu, potem WiFi zaczęło się rozłączać. Oczywiście wszelkie ustawienia sprawdzone, podtrzymywanie WiFi ustawione na "zawsze", moje WIFi w porządku, bo korzystam z niego na innych urządzeniach. Niestety moja gwarancja obowiązuje już tylko przez bardzo krótki czas i nie mam kiedy oddać go ponownie. Czy spotkaliście się z takim problemem? 

Podejrzewam, że i tak nic mi nie pomoże prócz ewentualnie kolejnej reklamacji, ale jestem ciekawa Waszego doświadczenia. 

 

Pozdrawionka! 

6 ODPOWIEDZI
Mastermind

@wdowapostalinieA jaki masz router marka/model i jak masz ustawiony kanał WIFI na reczny czy automatyczny ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja


Superuser II
Superuser II

@wdowapostalinie twoje wifi w "porządku", a sprawdzałaś może jak telefon zachowuje się w innej sieci. Na przykład u znajomych, czy rodziny?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Router jest w porządku, bo na innych urządzeniach działa poza tym na moim telefonie też przez ten tydzień po orzyjściu z serwisu działał  

Apprentice

tak, sprawdzałam w dwóch różnych miejscach i dzieje się dokładnie to samo :( 

Superuser I
Superuser I

@wdowapostalinie, witaj! Spróbuj może zresetować telefon do ustawień fabrycznych i sprawdź czy Wi-Fi działa poprawnie. Po resetowaniu nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli Wi-Fi będzie działać prawidłowo to może przez ten tydzień czasu zostały doinstalowane jakieś aplikacje, które powodują takie zachowaniu telefonu? Trzeba spróbować wszystkiego Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
@nismo
Dzięki, spróbuje!
Autorzy z największą liczbą like