Wsparcie

Open search

Promocja

ROZWIĄZANE
First Poster

Czy promocja na sluchakwi marschall przy zakupie Galaxy A6 nadal obowiązuje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @szakal1018

Tak, promocja nadal obowiązuje.

Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfon/razem-bardziej-galaxy/.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
15 ODPOWIEDZI
Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @szakal1018

Tak, promocja nadal obowiązuje.

Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfon/razem-bardziej-galaxy/.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Ale dlaczego  nigdzie nie moge  znalesx kodu oraz formularza zgłoszeniowego?

KrzysiekK Moderator
Moderator

@szakal1018

Kod pojawi się w aplikacji Samsung Members (zakładka korzyści). Z tej samej aplikacji zostaniesz przekierowany do formularza.

Regulamin nie gryzie.

First Poster
Ja musiałem się prosić o kod a głośnika i tak nie dostałem więc co to za promocją ???
First Poster

U mnie wszystko niby gra bo mój Galaxy A6 to nie galaxy A6 wg systemu ma zły numer IMEI XD

DamianK Moderator
Moderator

@kazik86 co oznacza "musiałem się prosić o kod"? Rozwiniesz jakkolwiek swoją wypowiedź?

@szakal1018 Dalej mowa o promocji związanej ze słuchawkami, czy masz na myśli odkup?

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

@DamianK tak dalej mowa o promocji ze słuchawkami

Cały czas dostaje komunikat że IMEI jest nieprawidłowy a BOK ma mnie wiadomo gdzie i nic z tego sobie nie robi.

Wiec nie wiem co robić czy rozkładać ręce albo walczyć dalej o swoje

First Poster

Cashback Samsung Galaxy S9/S9+”400 zl kupiłem telefon w dniach promocji aktywacja  nastąpiła 2018.08.03 AM 09:40 i nie dostałem jeszcze kuponu co robić

Apprentice
Dzień dobry.

24 sierpnia kupiłem telefon galaxy A8 w sklepie Empik i zgodnie z opisem promocji na stronie Samsung przy zakupie tego telefonu powinienem otrzymać na samsung members kod upoważniający mnie do odbioru słuchawek Marshall, do tej pory nie mam takiej informacji, dlatego proszę o wyjaśnienie powodu nieotrzymania takiego kodu.

Pozdrawiam NorbertM
Autorzy z największą liczbą like