Wsparcie

Open search

Powiadomienia na gear fit 2 pro i odp na smsy

ROZWIĄZANE
First Poster

Dzień dobry,

bardzo proszę o pomoc bo jestem zielona w tak zaawansowanej technologii Mianowicie, czy da się zrobić tak, żeby na mojej opasce pojawiały sie tylko wybrane powiadomienia? przykładowo tylko z gmail i wiadomosci a reszta nie? I pytanie drugie gdzie mogę znaleźć szablony odpowiedzi na smsy? Opaska jest połączona z iPhonem 7, nie wiem czy jest w ogóle taka opcja przy połączeniu z iOS.  Dziękuję z góry. Pozdrawiam :-) 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@dj_cristina w aplikacji Galaxy Wearable w zakładce ustawienia powinnaś znaleźć opcję Powiadomienia, gdzie możesz wybrać z jakich aplikacji mają być, a z jakich nie, przesłane na zegarek.

Co do wiadomości, to tak jak napisałaś, z uwagi na połączenie z iP7 urzadzenia mogą nie mieć pełnej kompatybilności.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
3 ODPOWIEDZI
Superuser II
Superuser II

@dj_cristina w aplikacji Galaxy Wearable w zakładce ustawienia powinnaś znaleźć opcję Powiadomienia, gdzie możesz wybrać z jakich aplikacji mają być, a z jakich nie, przesłane na zegarek.

Co do wiadomości, to tak jak napisałaś, z uwagi na połączenie z iP7 urzadzenia mogą nie mieć pełnej kompatybilności.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
First Poster

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nawet nie miałam takiej apki zainstalowanej, tylko Samsung Gear fit :-)

Superuser II
Superuser II

@dj_cristina to doinstaluj, będzie lepiej i łatwiej zarządzać zegarkiem. 

Autorzy z największą liczbą like