Wsparcie

Open search

Połączenie telefonu Samsung z programem Smart Switch

KrzysiekK Moderator
Moderator

@MatInk

Wygląda to tak, jakby pliki były wciąż w użyciu.

Wciśnij Ctrl + Shift + Esc i sprawdź, czy w tle nie działają procesy związane z Samsung lub Smart Switch/Kies.

Druga możliwość to brak pełnych uprawnień administratora na komputerze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster
Dziwna sprawa...na liście nie widać takich plików, żeby były gdzieś otwarte, a komp jest prv, więc żaden admin nademną nie urzęduje
Może zna ktoś kogoś w trójmieście kto mógłby pomóc na miejscu bo chyba sam tego nie ogarnę, a bardzo zależy mi na uporaniu się z tym i przywróceniu tych danych?
Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

@MatInk

Możesz spróbować, w którymś z serwisów.

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl. Zrób świeżą kopię i sprawdź, czy będziesz mógł z niej przywrócić dane.

Jeśli tak zmień nazwę poprzedniego backupu i podmień z nowo utworzonym.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster
Byłem w serwisie bimitbis w gdańsku w piątek i też mi nie potrafili pomóc.
Zrobiłem nową kopię i można ją przywrócić, ale jak zmieniam nazwę starej na nową lub próbuję wybrać stary backup to pojawia się komunikat: "istnieje już pozycja informacje o kopii zapasowej identyczna z pozycją wybrane elementy." i przycisk potwierdź jak potwierdzam, to wyłącza się smart switch.

KrzysiekK Moderator
Moderator

@MatInk

Obawiam się, że wskazuje to na uszkodzony plik ze starszym backupem.

Jeśli jeszcze coś mi wpadnie do głowy, dam Ci znać.

First Poster

po uruchomieniu regedit za pomocą aplikacji uruchom można usunąć rejestry usuwając cały folder Komputer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Samsung, wówczas znika on z regcleanera, jednak smart switch nadal nie widzi telefonu. Masz może pomysł, co jeszcze może być przyczyną? 2 godziny męczenia się żeby skorzystać z jakże wspaniałego programu Samsunga...

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Myrtasz10

Mam dwa pytania.

1. Czy komputer, poza programem Smart Switch widzi telefon?

2. Jaki tryb połączenia z komputerem masz wybrany w telefonie?

First Poster

GlupGł się przyznać, byłem przekonany że telefon jest Samsungiem, jednak okazało się że to Lenovo, podpiąłem i już się więcej nie przyglądałem bo to nie mój, komputer widzi telefon a MTP było włączone, mam nadzieję że pomogłem koledze wyżej

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Myrtasz10

Dzięki za informacje.

Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like