Wsparcie

Open search

Nie działa czujnik zbliżenia

Observer

Mam ten sam problem..

First Poster

Wczoraj ponownie zrobiłem restart do ustawień fabrycznych ale nie przywracalem kopii zapasowych tylko czysty restart. Jak narazie telefon działa bez zastrzeżeń. 

First Poster

W moim przypadku było tak, że odebrałem nówkę telefon, po włączeniu zauktualizowałem system (bodajże 3 aktualizacje zeszły), przywróciłem do ustawień fabrycznych. Podziałało, podziałało i przestało. Po restarcie telefonu póki co od dwóch dni działa bez zarzutu.

First Poster

Zglaszalem ten problem do serwisu Samsunga o też kazali przywrócić ustawienia fabryczne. Ponoć po aktualizacji takie rzeczy się dzieją. Wcześniej miałem pierwszą A5 i nie było problemów. 

First Poster

Trzeci dzień po restarcie i telefon pracuje prawidłowo, myślę że problem rozwiązany. 

First Poster

Również potwierdzam .  Działa bez zarzutu . 

First Poster

No i znowu lipa tym razem po wykreceniu numeru wyświetlacz gaśnie i żeby go wzbudzić muszę nacisnąć jakikolwiek przycisk. Nadmieniam telefon  że jest czwarty dzień po restarcie.

First Poster
U mnie to samo - wczoraj musiałem zrestartować telefon bo czujnik przestał działać. Po restarcie wróciło do normy
First Poster

Dzisiaj dostalem odpowiedz od Samsunga że problem czujnika zbliżenia zostanie rozwiązany przy najbliższej aktualizacji. Kiedy ? Nie wiadomo!

First Poster
Minęło kilka dni od zresetowania do ustawień i wszystko działa bez zarzutu .
Autorzy z największą liczbą like