Wsparcie

Open search

Jak zrestartować urządzenie jeśli się zablokuje lub zawiesi?

Highlighted
Expert

Jeśli na urządzeniu masz uruchomionych równocześnie dużo aplikacji lub jeśli ilość dostępnej pamięci mocno się zmniejszy, urządzenie może przestać reagować.

Aby zrestartować urządzenie, naciśnij i przytrzymaj przez co najmniej 7 sekund równocześnie przyciski zasilania i ściszania.

1 ODPOWIEDŹ
Explorer

Bardziej niż  rozrywkę której doświadczam dzięki zaskakującym i co raz to bardziej zaawnaoswanych błędów i maindFu*cków które sponsoruje mi SmartTV samsunga w życiu codziennym... lubie jak flagowy telefon tej firmy zaczyna to robić... a mianowicie S7 ... Twoja porada jest nader fascynująco nie skuteczna w moim przypadku pnieważ dalej niż migające logo samsunga nie pójdę a szkoda, bo miałem ochotę zamówić pizzę a później zabrać swoją kobietę na spracer... niestety wspólnym mianownikiem dla porażki przy obu tych czynnościach uwaga jeeeeest????

Brak możliwości włącznenia tego zajefajnego telefonu!!! badabum ptsss...

A tak na poważnie nie doczytałem w instrukcji czy w przypadku gdzie telefon się zawieis na logo Samsunga (sam dla zabawy, sobie działa i się sobie wyłączył i wsio wakacje... ) i zaczyna stopniowo przetapiać się przez biuro z ikeii... to mam go włożyć do zamrażarki? (przynajmniej zrobi dziś coś dobrego i rozmrozi ją) bo przy tej temperaturze jakie ma urządzenia to lepiej go nie kłaść nigdzie a trzymanie w dłoni dostarcza na prawdę bardzo przyjemnego ciepełka w paluchy porównywalneo do wyciągania brytfanki z pieczonym kurczakiem

Masz na to jąkąś radę ? (chodzi o zawieszenie telefonu na logo samsunga nie brytfankę jak coś)

Just Majkel
Autorzy z największą liczbą like