Wsparcie

Open search

Gear S3 problem z baterią

Apprentice

Dzień dobry. Nie wiem czy to własciwe miejsce żeby zapytać o mój problem , ale moze wskażecie mi ścieżkę co mam zrobić dalej. Mianowicie odkąd zmieniłem mój telefon na note 8 bateria w zegarku geat s3 fronier nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Czytałem amerykańskie forum Samsunga i widzę że problem dotyczy również telefonu S8+. Według Gear Manaera najwięcej energii złużywa tarcza zegarka.  Mam ustawioną czarną tarczę. Podobny problem opisuje jeszcze jeden użytkownik na forum androida. Zegarek został  zresetowany i ponownie sparowany z telefonem ale nic to nie dał. Czy wiecie o tym problemie ? Kiedy i jak zostanie on rozwiazany ?

Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
6 ODPOWIEDZI
Highlighted
Expert
Czołem Treadstone00. W tej sytuacji proszę o przesłanie danych oprogramowania zegarka widocznych w menu ustawień oraz danych telefonu widocznych po wpisaniu kodu *#1234# i przesłanie ich poprzez formularz mailowy lub aplikację Samsung Members. Po tym nasi specjaliśmy zajmujący się rozwojem oprogramowania zajmą się opisaną przez Ciebie sprawą.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice
Dziękuję. Wysłałem zgłoszenie przez Samsung Members. Poinformuję o tym jak mój problem zostanie rozwiązany. Czy wiesz może KonradN kiedy pokaże się Tizen 3 na Gear S3 ?
Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
First Poster

Witam, 

Mam dokładnie ten sam problem tylko ze z mój zegarek współpracuje z Galaxy s6.

Zegarek naładowany o 18 o godzinie 8 następnego dnia ma 18% baterii. Należy przy tym zaznaczyć że leżał na stoliku 10h. Czy jest to podstawa do reklamacji? Zegarek kupilem 4 miesiace temu i przyznam szczerze że nie mam ochoty wychodzić wszędzie z ładowarką do zegarka....  Nie pomogły factory resety, zmniejszenie jasności, odinstalowanie wszystkich aplikacji, zmiana tarczy na najprostszą czarną, wyłączenie lokalizacji i WiFi. W sumie to właściwie wszystkie funkcje smart są wyłączone.. Tylko chyba nie tak powinno to wyglądać w smartwatch 

Apprentice

Ja swój zegarek oddałem na serwis. z tym że był na tym serwisie dwa razy. Najpierw wymienili mi baterię co ooczywiście nie rozwiazało problemu.  Następnego dnia od razu odniosłem zegarek p oraz kolejny do serwisu i tyl razem wymieinili mi płytę główną. Nie wiem z czego to wynika ale najwyraźniej takie mają procedury.  To rozwązało  mój problem. Uważam że masz ten sam problem co ja. Na szczęscie serwis w miarę szybko naprawia te zegarki. U mnie dwie wizyty w serwisie zajęłuy dwa tygodnie. 

 

Zajrzyj na amerykanskie community Samsunga. Tam ten wątek jest dużo większy. 

Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
First Poster
Dzięki za informacje. Znam te wątki. dziś zrobiłem factory reset, nie przywracałem ustawień, zmieniłem tarcze i zoabczymy co będzie Emotikon: Szczęśliwy zgodnie z zaleceniami z forów.

Pozdr
Apprentice

Powiem szczerze że też się łudziłem że to mi pomoże Emotikon: Szczęśliwy W pierwszym momencie myślałem że to może właśnie jakaś tarcza tak "pożera" baterię. Próbowałem praktycznie wszystkiego z tamtego forum , a koniec końców zegarek i tak wylądował na serwisie. Także nie wiem czy nie tracisz czasu. 

Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
Autorzy z największą liczbą like