Wsparcie

Open search

Galaxy Watch - najnowsza odsłona zegarków.

DamianK Moderator
Moderator

Pozostaje więc czekać. 11.09 nie jest aż tak daleko. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Z euro jest taka sama sytuacja a nawet gorsza, jeden konsultant kłamie bardziej od drugiego. Na stronie przez chwile dostępne były same zegarki i same ładowarki a przedsprzedażowych nadal nie wydali! Ja zamówiłam 24 sierpnia czyli w 1.dzień promocji i czekam , i czekam, i czekam....Skończy się na Sądzie. Oczywiście Eruo też twierdzi że to wszystko wina Samsunga, bo się przeliczył. Problem kolejny jest w tym że Samsung też od całej sprawy umywa rączki. 

Apprentice
Witam
Totalny brak profesjonalizmu.....u mnie chociaż Media Markt przysłał email z przeprosinami ale Samsung totalnie umywa ręce że to nie ich wina !!!! pytam się kogo ? to oni są dystrybutorem przecież ani media czy euro nie zmówi sobie po 200-300 zegraków na stan żeby się z nimi bujać w ciemno !!!! Brak słów !!
Mi wczoraj udało się odebrać zamówiony zegarek i o dziwo wraz z ładowarką ! I też dziwna sytuacja gdzyż Samsung poinformował mnie że ładowarkę trzeba było osobno dodać do koszyka ja tego nie zrobiłem i ładowarkę otrzymałem gdzyz media markt rozwiązął sprwe łądowarek zupełnie inaczej niż samsung to przewidział.
Pozdrawiam
First Poster

Ogólnie chyba jest jakis problem z dostepnością na chwilę obecną. Złozyłem zamówienie 28/08 w Neonet, dziś 18/09 i w dalszym ciągu zamówienie ma status oczekiwania na potwierdzenie terminu dostawy. Trochę lipa.

Autorzy z największą liczbą like