Wsparcie

Open search

Galaxy Watch - Problem z widgetem wysokościomierza

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Narab

Spróbuj skorzystać z porady udzielonej przez @Banan46.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Pathfinder

Czy moze ktoś potwierdzić że  zegarek bez stałego połaczenia z telefonem  jest praktycznie bezużyteczny ??

Mianowicie po co wbudowany barometr,  gps ..?? Jeśli wychodząc z domu bez telefonu zegarek nie jest nam w satnie wskazać aysokości i ciśnienia ze o lokalizacji nie wspomnę ???Jeśli się mylę proszę o wyprowadznie mnie z błędu ...

First Poster
Coś wiadomo kiedy będzie poprawka. Niby nic a irytuje
Voyager

@TwiistO jaki model się pytasz ? SM-R800 czy 810 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
46mm R800
Voyager

@Twiist  napisał(a):
46mm R800

@TwiistJuż była 21.09.2018 R800XXU1BRH3

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

Tylko że nie naprawili błędy

First Poster
Właśnie do tej aktualizacji miałem fabryczny soft i wszystko działało. Teraz wysokościomierz nie pokazuje wysokości. Dodatkowo 2 razy zegarek zawiesił się na maxa, tak że tylko reset pomógł. Także za takie aktualizacje podziękuję postoję.
First Poster
Na razie proponuję po prostu zrobić reset zegarka i nie aktualizować wysokościomierza.

Jest jedno pocieszenie tzn. pismo odręczne ( u mnie się pojawiło po aktualizacji, nie wiem jak u was) i syntezator po polsku jak ktoś potrzebuje
Highlighted
Helping Hand

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja aplikacji "Alti-Barometer" do wersji 1.0.50 i po jej zainstalowaniu wszystko działa tak jak powinno. Nie ma problemu z pokazywaniem wysokości na widgecie i nie ma problemu z czerwoną strzałką.

ss.jpg

Dajcie znać jak u was po aktualizacji ?

Autorzy z największą liczbą like