Wsparcie

Open search

Galaxy A8 2018 - problem z dzwiękiem.

First Poster

Witam,

Posiadam A8 2018, telefon kupiony 1.5 miesiąca temu. Od jakiegoś czasu mam z nim problem. A mianowicie, podczas oglądania YT, przewijanie Twittera czy podczas FB, za każdym razem gdy oglądam  jakiś filmik słysze że dzwięk jest przerywany po jakims czasie. Nawet gdy włącze muzyke Samsunga i puszcze jakiś kawałek, zatrzymam, słyszę szum i dziwne pyknięcie z głośnika. Bylem w serwisie Samsunga w Łodzi, wymienili głośnik i twierdzą że wszystko jest okej, ale niestety cały czas jest tak samo. Pomoże mi ktoś? 

14 ODPOWIEDZI
Superuser
Superuser
Zacznij wipe cache partition w recovery lub przywrócenia do ustawień fabrycznych. To ostatnie w drugiej kolejności. Jeżeli nic się nie zmieni warto ponownie zgłosić się do serwisu, być może problem jest na płycie głównej.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
First Poster

Rozumiem, tylko oni twierdzą że z telefonem nic się nie dzieje, i kręcą nosem. I co teraz ? Jakich mam użyć argumentów, żeby nie traktowali mnie jak oszusta/naciągacza? 

Superuser
Superuser
Jeżeli masz możliwość to spróbuj nagrać ten błąd. I przy przyjmowanie telefonu niech zapiszą, że dostarczyłeś lub pokazałeś nagranie obrazujące występujący błąd.
First Poster

A wystarczy jak im puszcze w serwisie muzyke, zatrzymam i bedzie slychac ten szum i pykniecie? To wystarczy? 

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @rivel88

Polecam rozwiązanie przedstawione przez @Szewcu72.

Nagranie lepiej udokumentuje zgłaszane przez Ciebie utrudnienia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Ehh... już sam nie wiem co o tym myśleć. Teraz na YouTube przez jakiś czas dzwięk sie nie zacina ale za to w grze zaczęlo mi przerywać... co radzicie Panowie? 

Superuser
Superuser
Jeżeli nie masz doinstalowanego jakiegoś wspomagacza, zewnętrznej apki do odtwarzania muzyki, to jednak proponuję serwis. Skoro czyszczenie pamięci nie pomogło, to znak, że usterka może znajdować się na płycie, o czym już wspominałem.
First Poster

Witam, jak widać problem nie jest odosobniony ponieważ w mojej A8ce również występuje. Też wahalem się czy nie oddać na gwarancję ale skoro piszesz że nic to nie dało widocznie problem tkwi gdzie indziej.

DamianK Moderator
Moderator

@pietro04

Rzecz w tym, że @rivel88 nie napisał, czy ostatecznie odwiedził serwis, czy też nie i jaki skutek przyniosła ewentualna wizyta w punkcie serwisowym.

Jeżeli wspomniane wyżej czynności takie jak np. wipe cache partition nie pomagają, wizyta w serwisie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo!
Autorzy z największą liczbą like