Wsparcie

Open search

Galaxy A8 2018 - problem z dzwiękiem.

First Poster

Witam,

Byłem w serwisie w Łodzi, niby wymienili mi głośnik na nowy, lecz to nic nie dało, a  problem nadal występuje. Dziwne jest to że napisali ze wymienili głośnik, a nawet nie zdjeli folii z ekranu, a podobno robia to od razu bo folia przy zgrzewaniu telefonu i tak ulegnie zniszczeniu... dziwna sprawa. Co radzicie? 

Superuser II
Superuser II
Zareklamować usługę w serwisie.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
New Member

Ja mam podobny problem podczas słuchania muzyki i oglądania yt przerywa głośnik.Brzmi jakby się rozłączał ale w ostatnich 3 ustawieniach głośności nic nie przerywa.

First Poster

Zauważyłem że po ostatniej aktualizacji systemu problem jakby sam się wyeliminował. Pytanie na ile jest złudzenie a na ile rzeczywistość. Aczkolwiek nie zauważam aby problem występował w dalszym ciągu.

DamianK Moderator
Moderator

@łubudubu
A robiłeś wipe cache partition? Jeżeli nie, to wykonaj i sprawdź jeszcze. Instrukcję znajdziesz tu: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Witam !

Zakupilem nie dawno A8 i potwierdzam problem wystepuje. Zadne z podanych rozwiazan powyzej nie pomaga. Problem zachodzi tylko na glosnosci ponizej polowy . Im nizej w dol tym gorzej. Powyzej polowy az do max problemu nie ma wiec zakladam ze to nie wina glosnika.

DamianK Moderator
Moderator

@Gadat2k18

W tej sytuacji konieczne będzie zgłoszenie opisywanych problemów w jednym z autoryzowanych serwisów Samsung. Do naprawy serwisowej potrzebny będzie dowód zakupu.

Najbliższy serwis znajdziesz na stronie internetowej: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice
Sprawdze to i byc moze tak zrobie .Moge wybrac dowolny serwis niezalezie od miejsca zakupu?
Voyager

@Gadat2k18Tak możesz skorzystać z dowolnego serwisu tam gdzie obecnie przebywasz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Finał historii jest taki że w serwisie nie byłem I dobrze bo aktualizacja softu z 01.11 rozwiązała problem co da się wyczytać z jej opisu20181208_095102.jpg

Co tylko potwierdza że był to problem z softem A nie glosnikiem.   Pozdrawiam I dzięki za pomoc!

Autorzy z największą liczbą like