Wsparcie

Open search

Galaxy A7 jaki jest naprawdę i jak się spisuje...

Highlighted
Voyager

Trzeba się pobawić ustawieniami zaawansowymi Bluetooth  i WIFI załączyć oszczedność energi.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager
No właśnie to akurat nie wchodzi w grę
.🤔 Zaczekam na aktualizację która to naprawi...
Voyager

@Alicja70Nie wiem czy nowa aktulizacja coś poprawi nawet nowy Android Pie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager
Myślę, że możliwość zawsze jest, a jak będzie to się dopiero okaże😊
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, teoretycznie Android Pie zawiera mechanizmy, które pomagają w oszczędzaniu baterii. Jedną z nowości jest na przykład funkcja baterii adaptacyjnej, która ogranicza użycie baterii w przypadku rzadko używanych aplikacji.

Voyager

@nismoCzy piszesz o tym jak tu czy jest coś nowszego w Pie?

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, mam na myśli funkcję dostępną w ustawieniach baterii: Ustawienia > Pielęgnacja urządzenia > Bateria > Ustawienia (trzy kropki) > Bateria adaptacyjna.

Bateria-adaptacyjna.jpg

Voyager

Jest podobna opcja na Oreo. 

Screenshot_20190118-091810_Device maintenance.jpg

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, zgadza się. Obie funkcje służą do zarządzania nieużywanymi aplikacjami, ale w przypadku systemu Android Pie zarządzanie odbywa się adaptacyjnie na podstawie tego, w jaki sposób korzystasz z aplikacji. Czy to jest lepsze rozwiązanie to okaże się dopiero za jakiś czas.

Troubleshooter

@vdsl2  napisał(a):

Jest podobna opcja na Oreo. 

Screenshot_20190118-091810_Device maintenance.jpg

To raczej są dwie różne funkcje. Bateria adaptacyjna jest nowością w Pie.

Autorzy z największą liczbą like