Wsparcie

Open search

Galaxy A7 jaki jest naprawdę i jak się spisuje...

Voyager

Ciekawe czy pojawią się poprawki grudniowe i styczniowe do A7 (2018) i kiedy... bo u mnie poprawki są z 1 listopada...

Voyager

Tak pojawią się

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, 5 stycznia pojawiły się grudniowe poprawki w Niemczech (wariant DBT) więc pewnie w niedługim czasie zostaną udostępnione w Polsce (wariant XEO). Oczekuj kompilacji o numerze A750FNXXU1ARL3 

Voyager

A Jak spisuje się aparat oraz akumulator?

Voyager

Aparat ok natomiast bateria się trochę szybko rozładowuje... jest szansa, że jak dostanie A7 kolejną aktualizację to praca baterii zostanie naprawiona... 

Highlighted
Voyager

@Alicja70Proponuje Ci do zajrzenia do Samsung mambers i odinstalowania nie używanych aplikacji a wtedy wydłuży Ci się czas baterii

Screenshot_20190116-081642_Samsung Members.jpgScreenshot_20190116-081632_Samsung Members.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager
Tak wiem o tym ale wszystkie te które mam są mi potrzebne
Voyager

@Alicja70A ile czasu wytrzymuje Ci bateria ?

Voyager
Jeden pełny dzień czasami półtora przy korzystaniu z GPS, Bluetooth i transmisji danych lub wifi przy schynronizowanym zegarku Amazfit Pace
Voyager
Oczywiście wszystko 24h😁
Autorzy z największą liczbą like