Wsparcie

Open search

Co zrobić jeśli aplikacja Samsung Members nie działa lub zawiesza się?

Navigator

może zaktualizujecie procedurę re-instalacj Samsung Members pod Oreo? Tam nie ma 3 kropek w S8 teraz np.

Superuser II
Superuser II
Gdy wejdziesz w zakładkę aplikacje w telefonie a następnie w aplikację Members, wystarczy że w pamięci domyślnej wyczyścisz dane i korzystając z przycisku odinstaluj usuniesz apkę i ponownie ją zainstalujesz.
I to wszystko jest na Oreo.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Navigator

dzięki, to nie dla mnie a dla innych użytkowników społeczności, którzy mogli by mieć problem z zastosowaniem pierwotenj porady.

First Poster

Sorka ale nie działa ........... robiłem to pp kilka razy i nic

Superuser II
Superuser II

@Ytypol napisz coś więcej o swoim problemie. Trudno jest zgadywać zaistniałą sytuację. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
First Poster

Wchodze w samsung members i nie moge nic innego zrobić tylko odrazu każe zalogować wszystko wpisuje ppprawnie i wyskakuje bład przetwarzania..... robiłem zdużo co radzili ale mam telefon samsung galaxy a5 2017 

Superuser II
Superuser II

@Ytypol to nie wchodź w aplikację, tylko z poziomu menu telefonu przez zakładkę Aplikacje wyczyść dane i pamięć membersów, odinstaluj i zainstaluj ponownie. Sprawdź czy pomogło.

First Poster

Okej spróbuje 

Autorzy z największą liczbą like