Wsparcie

Open search

Co zrobić jeśli aplikacja Samsung Members nie działa lub zawiesza się?

First Poster
Tak powiedzieli mi w mojej sieci i w biurze klienta Samsung Members.
DamianK Moderator
Moderator
Czyli prawdopodobnie chodzi Ci o promocję 'Prezent z Plusem'.
Tak czy siak pozostaje jeszcze poczekać, ponieważ zgodnie z regulaminem tej promocji:

"W celu zarejestrowania się w Promocji, Klient nie wcześniej niż po upływie 21 dni od dnia
zakupu, pobiera Kod klikając w baner w Aplikacji Members."

Tak więc dzień jutrzejszy nie jest ostatnim, a pierwszym dniem, kiedy możesz uzyskać kod.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

Witam Posiadam Samsunga S8 przywiezionego z USA i w momencie próby instalacji Samsung Members wyskakuje komunikat o niezgodności urządzenia z tą wersją. Może jakieś sugestie?

Pathfinder
jaki SW? Telefony z USA mają inny hardware, musisz mieć również lokalny SW stąd niezgodność jak korzystasz w PL
First Poster

Ok model tel to SM-G950U1 powiedz gdzie  to w ustawieniach sprawdzić.  

Pathfinder

nie ma co już patrzec, w PL nie było wersji U1

First Poster
ok to sobie odpuszczę Samsung Members
Superuser II
Superuser II

@Krzysztof76

Amerykańskim odpowiednikiem Membersów z tego co kojarzę jest aplikacja Samsung+ z ikonką jak poniżej.samsung+.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Navigator
zgłaszałem via aplikacja Samsung Members problem z aplikacją Bixby.
Wczoraj dostałem powiadomienie w pasku powiadomień o nowej odpowiedzi do zgłoszenia.
Wczoraj wydawało mi się, że nie widzę tej odpowiedzi, ale ona się po prostu dopisała do wcześniejszej od. konsultanta nie zachowując chronologii naszej korespondencji. Jednakże problem tkwi w tym, że na samym dole pojawia się "Doceniamy Twoją opinię, Otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe" i nie mogę już udzielić dalszej odpowiedzi konsultantowi.
Czy jest inne miejsce np. via www w którym mogę odpowiedzieć na moje zgłoszenie?
Superuser II
Superuser II
@DarekWa
Napisz nowe zgłoszenie z informacją z nawiązaniem do wcześniejszej korespondencji.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like