Wsparcie

Open search

Co sądzicie o klawiaturze Samsung Keyboard Neural Beta?

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dzięki. W takim razie Samsung oficjalnie przeskoczył na nowszą klawiaturę, która korzysta z sieci neuronowej. Na Oreo dostępna jest wersja 3.2.02.1 czyli nieco starsza niż w Pie.

Voyager

Jest nowsza wersja Samsung Keyboard Neural Beta 3.2.01.40

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, wersja 3.2.02.1 jest moim zdaniem nowsza od wersji 3.2.01.40. Jaką masz datę aktualizacji podaną w sklepie Galaxy Apps?

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dzisiaj po aktualizacji systemu do Pie pojawiła się aktualizacja klawiautry Neural Beta do wersji 3.3.01.24. Sprawdziłem w ustawieniach telefonu i w dalszym ciągu mam możliwość wybrania podstawowej klawiatury jak i wersji beta. Być może to jakaś pozostałość po aktualizacji (nie przywracałem ustawień fabrycznych).

Highlighted
Voyager

Tylko że tak klawiatura nie jest dostepna na wszystkie modele telefonów nawet na androidem 8.0.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, korzystałem z tej klawiatury w systemie Android 8.0. Znalazłem ją niechcący w sklepie Galaxy Apps. Nie wiem czy jest dostępna dla wszystkich czy tylko dla wybranych modeli.

Superuser II
Superuser II

U mnie już jest 3.3.01.25 

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

Może dla S9/S9+ jest inna wersja  Sprawdziłem i nie mam dostępnej aktualizacji do nowszej wersji.

Superuser II
Superuser II

To normalne, że w początkowej fazie systemy nieco się różnią. Za jakiś czas się wyrówna, a przynajmniej powinno.

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

Zmiana w numeracji jest niewielka więc nie podejrzewam, żeby zostały wprowadzone jakieś godne uwagi nowości lub poprawki 

Autorzy z największą liczbą like