Wsparcie

Open search

Clear view s6 edge - nie działa po aktualizacji androida

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam wczoraj zainstalowałem najnowsze aktualizacje androida i po tym nie działa mi obudowa clear view! Jakieś sugestie w czym tkwi problem ???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser
Superuser
Sprawdż, czy reset pomoże. Ale zrob z poziomu recovery.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
10 ODPOWIEDZI
Superuser
Superuser
Czym objawia się to niedziałanie? Cover oryginalny, samsungowy?
Apprentice

Tak oryginalny, a co do objawów to nie działa nic ani odbieranie połączeń ani godziny nie widać gdy się zamyka kompletnie jakbym nie miał tej obudowy. Cover mam od nowości telefonu ok 1.5 roku i pierwszy raz takie coś mam .

Superuser
Superuser
Zdejmij covera, wykonaj wipe cache partition w recovery, uruchom ponownie telefon i ponownie załóż covera.
Apprentice

Niestety nie pomogło. Jakieś inne pomocne sugestie ??

Superuser
Superuser

Zostaje już tylko factory reset. Jeżeli nie zadziała, to oznacza, że jest jakiś bug wersji systemu.
A możesz tu podać jaką aktualizację zainstalowałeś> Numer wersji, open, czy brand?

Bo z tego co widzę, to S6 Edge aktualizacje otrzymał ponad miesiąc temu, a S6 Edge+ ponad 17 dni temu i były to uaktualnienia operatorskie. Na chwilę obecną nic nie wychodziło.

Apprentice

Screenshot_20180416-210756.png

Aktualizacja sciągnięta była ręcznie nie automatycznie

Kurde nie widzi mi się hard reset ale chyba a nie mi innej opcji, a czy jest jakaś możliwość cofnięcia do poprzedniej wersji ? Do tej przed aktualizacją?? 

Superuser
Superuser
Nie wiem skąd masz telefon, skąd pobierałeś oprogramowanie, ale w chwili obecnej masz na pokładzie zainstalowanego jakiegoś "holendra". Ani to polski brand a tym bardziej nie jest to XEO.
Apprentice

Telefon był kupiony w media Markt w Holandii..pewnie dlatego.. co proponujesz mi bym zrobił?  Reset całkowity? 

Superuser
Superuser
Sprawdż, czy reset pomoże. Ale zrob z poziomu recovery.
Autorzy z największą liczbą like