Wsparcie

Open search

Cashback Samsung S8

ROZWIĄZANE
Just Browsing

Witam, chciałbym zapytać, czy w promocji Cashback 500zł Samsung S8 zostały jakieś kody? 16.11 aktywowałem telefon więc powinienem dostać jeszcze zwrot, w regulaminie napisane jest, że jeśli pula kodów się wyczerpie to Samsung niezwłocznie o tym poinformuje. Takiej informacji nigdzie nie widziałem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Jak napisałeś aktywacja była 16.11 więc nie mineło jeszcze 14 dni jak masz pytania pisz mailem na adres galaxyS8@oexebusiness.co

Aplikacja działa już prawidłowo.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

4 ODPOWIEDZI
Just Browsing

a i zapomniałem dodać, że przy próbie odebrania kodu wyświetla się komunikat ,,nie ma juz wiecej dostepnych kodów"

Voyager

@atQDla S8 już nie ma kodów http://www.plus.pl/documents/16/11976349/Regulamin_ATM.pdf  A poza tym jest sporo takich tematów gdzie mogłeś się dopisać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing

@vdsl2  napisał(a):

@atQDla S8 już nie ma kodów http://www.plus.pl/documents/16/11976349/Regulamin_ATM.pdf  A poza tym jest sporo takich tematów gdzie mogłeś się dopisać.

Czy to, że nie ma widocznej promocji, bo skończyła się 18.11 znaczy, że nie ma kodów i nie można ich odebrać?

Chyba nie.

W regulaminie jest napisane, że: 

1. Klient może pobrać Kod klikając w baner nie wcześniej niż po upływie 14 dni od dnia aktywacji, nie później niż do dnia 9 grudnia 2018 roku.

Dlatego stawiam bardziej na problemy techniczne.

Voyager

Jak napisałeś aktywacja była 16.11 więc nie mineło jeszcze 14 dni jak masz pytania pisz mailem na adres galaxyS8@oexebusiness.co

Aplikacja działa już prawidłowo.

Autorzy z największą liczbą like