Wsparcie

Open search

Cash Back s8

Highlighted
Apprentice

Dziś mija 30 dni od zakupu Samsunga s8 dla czego nie mam kodu na zwrot 400 zł w aplikacji members korzysci?

21 ODPOWIEDZI
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @MarciNoo

Upewnij się czy telefon jest w pełni zarejestrowany w aplikacji Samsung Members. Rozwiń boczny panel i wybierz Moje produkty.

Jeśli rejestracja jest w porządku odczekaj jeszcze 24 godziny, ewentualnie zrestartuj telefon.

W wypadku dalszych problemów, pozostaje kontakt na dedykowany adres e-mail: cashbackgalaxy@ms.cursor.pl.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Dziś przyszedł kolejny mail że dane w postaci imienia i nazwiska nie są prawidłowe ja wchodzę na konto sprawdzam i jes ws Ustki tak jak ma być wysłałem nawet zdjęcie do nich nie mam pojęcia co się dzieje

KrzysiekK Moderator
Moderator

Dzięki za informacje

Jeśli dane się zgadzają, potwierdzenie udziału i możliwość uzyskania kodu powinny być już formalnością.

Bardzo dobrze, że przesłałeś zrzuty ekranu. To tylko przyspieszy sprawę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Tylko że ja kod i pin już mam z aplikacji samsung members i moje dane czyli imię  i nazwisko sa prawidłowe więc nie bardzo rozumiem zaistniałej sytuacji. Nie wiemdlaczego dziś ktos napisał mi że nie są skoro ja wchodzę z aplikacji samsung members gdzie już na starcie piszę Witaj Marcin M...... z telefonu przez ustawienia konta chmura, konto samsung i tam też jest wszystko ok

Expert

Cześć @MarciNoo

Skoro masz już ośmiocyfrowy numer transakcji i pin, to powinieś mieć możliwość wypłaty środków. Natomiast co do poprawności Twoich danych, skoro w aplikacji Samsung Members dane są OK i udało Ci się pobrać kod - kontaktuj się w tej kwestii z organizatorem: cashbackgalaxy@ms.cursor.pl.

Apprentice

Tomku, znów lipa. Kod czyli Nr.Transakcji mam i byłem w bankomacie patrz co mnie spotkało a przecież dziś 1 dzień zwrotów i taki strzał...20171213_194258.jpg

Expert

@MarciNoo

czy robiłeś wszystko dokładnie tak jak w opisie promocji? Może to pytanie retoryczne, ale rozumiem oczywiście, że telefon na pewno zakupiony u jednego z partnerów promocji? Poniżej masz link do promocji gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Polecam obejrzeć filmik - sprawdź czy wszystko robiłeś krok po kroku.

https://my-samsung.com/pl/mysamsung/offers/?&_ga=2.4922551.581186882.1513104953-271346512.1502542812...

Apprentice

Wszystko zrobiłem jak w opisie,dokładnie wszystko. Dostałem dziś info: 

Skoro otrzymał Pan KOD, to najwyraźniej musiał wkraść się błąd systemowy. Przepraszamy za utrudnienia.

Jeszcz raz prosimy o cierpliwość.

Z poważaniem,

Zespół Obsługujący Promocję

Apprentice
Dużym prawdopodobieństwem są jeszcze nieaktywne Kody, prosimy o chwilę cierpliwości i próbę wypłacenia nagrody w dniu jutrzejszym.
Z poważaniem,
Zespół Obsługujący Promocję
Autorzy z największą liczbą like