Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Etui Neon Flip cover do A3 (2017) nie spelnia swoich funkcji wina tel?

(Temat utworzony: 23-09-2017 09:25 AM)
3075 Wyświetlenia
taaa85
Student
Opcje

Witam serdecznie mam problem otoz kupilem owe etui do a3 2017 i w ogole nie spelnia swoich funkcji po otwieraniu zamykaniu klapki nie budzi sie i nie gasnie ekran ten ala neon swieci sie caly czas gdy ekran swieci ogladalem recenzje na youtube i calkiem inaczej to wyglada ladnie neon swieci jak ktos dzwoni i telefon sie budzi gasnie po otwarciu klapki moze ktos cos wie na ten temat czy to wina tel czujnika czy to taki pic na wode za mega kase.....z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje pozdrawiam....

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
taaa85
Student
Opcje
witam nie mam takich opcji w tel ale temat do zamkniecia problem rozwiazany musialem zrobic test czujnika HALL IC zalozyc etui i zamykac otwierac

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
2 Odpowiedzi
MarekZ
Voyager
Opcje

Cześć @taaa85

Czy w telefonie w menu Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Akcesoria są włączone funkcję odpowiedzialne za działanie etui? 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Rozwiązanie
taaa85
Student
Opcje
witam nie mam takich opcji w tel ale temat do zamkniecia problem rozwiazany musialem zrobic test czujnika HALL IC zalozyc etui i zamykac otwierac
0 Like