Wsparcie

Open search

ue557002t - nie działa smart view

Superuser II
Superuser II
Zobaczymy jaką zwrotkę ja dostanę.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II
Dostałem odpowiedź, że na chwilę obecną trwają intensywne prace nad aplikacją Smart View.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
To tak samo ja dostałem na e-mail jak i na czacie
Navigator

Cześć

SmartView w wersji na PC nie obsługuje tegorocznych TV, czyli serii M i nie będzie też obsługiwał TV 2018 więc sytuacja, którą opisujecie jest prawidłowym objawem.

Alternatywnie dane z komputera można udostępniać dla TV za pomocą Windows Media Player.

Oczywiście dla urządzeń mobilnych SmartView działa.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Jeszcze jest opcja nacisnąć ppm na dany film czy plik i wybrać odtwarzaj do .... i wybierasz swój tv . Ciekawe czy będzie działać bo inaczej to porażka będzie .

Superuser II
Superuser II
Tak, tylko korzystajac z WMP, przy złej konfiguracji ustawień udostępniamy zawartość swojego kompa wszystkim urządzeniom w sieci domowej.
A mniej doświadczeni w komputerach userzy, mogą tego nie ogarnąć.
I kolejna kwestia. Skoro aplikacja czegoś nie obsługuje, to może warto zamieścić gdzieś takie info na stronie i jakieś wyskakujące, przy próbie połączenia, okienko w samej apce.

Apprentice
Tu się zgodzę
Navigator

Cześć Szewcu72

Na stronie o Smart View: http://www.samsung.com/pl/support/smartview/

jest informacja o obsługiwanych modelach i serii M nie ma na niej zawartej.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Superuser II
Superuser II
Mateusz, uwierz mi, że tle razy wchodziłem na tę stronę i nigdy nie przeskrolowałem jej do samego dołu. Zadko ktoś tak robi. pisuje frazę w wyszukiwarkę, ta podsyła mu link, wchodzi na stronę i dojeżdża do momentu w którym widzi linki do pobrania. Klika pobiera i instaluje. Takie info jak obsługiwane modele powinno znajdować się gdzieś na górze, nawet zwykłe klikalne hasełko. I byłoby zajefajnie.

Observer

MU6202 + smart viev nie działa....pozostaje kabel albo....

przez przypadek odgrzebałem na kompie program all share - kiedyś do poprzedniego tv wykorzystywałem....tworzymy sobie serwerek np z partycja gdzie mamy zapisane nasze "legalne" kopie filmów....pózniej na tv zostaje wyśweitlony nasz serwer - wchodzimy i mamy filmy na TV z kompa bez kabla - niestety tylko filmy, muza i zdjęcia - nie da się wysłać pulpitu na czym najbradziej mi zależało....ale zamiast latać z kablami czy penami można zrobić serwerek w all share.

Autorzy z największą liczbą like