Wsparcie

Open search

ue557002t - nie działa smart view

Apprentice

Witam też mam taki problem dzisija kupiłem tv i lipa , telefon działa na tv a laptop nie . Coś samsung odwalił i najwyższa pora to naprawić .

Superuser II
Superuser II
Proponuję poszukać strszych wersji aplikacji sv i sprawdzić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

masz jakiś link bo ja gdzieś nie mogę nic starszego znaleźć jedynie na android są wersje starsze .

Superuser II
Superuser II
Własnie sprawdziłem 1.6 i 2.0 na win 10 obie nie działają :(
Telewizor widzą, ale się nie łączą.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

No ja wszystkie sprawdzilem i lipa a mam w7

Superuser II
Superuser II
W sieci jest kilka porad jak niby zmusić aplikację do działania poprzez stworzenie nowych grup. Ale to nie oto chodzi aby tak głęboko ingerować w system i dodatki sieciowe. Program jest w fazie Beta, może więc warto "bombardować" programistów ,aby przyjżeli się problemowi i wprowadzili stosowne poprawki. Jest aplikacja Members oraz program My Samsung, warto pozgłaszać problem.

Apprentice

Tak się zrobi bo nie po to ta apka żeby tylko sobie była . A oglądanie filmów bez kabla na tv to wygoda .

Superuser II
Superuser II

Z kompa na tv można sobie poradzić. Wystarczy wyszukać dodatkowy ekran bezprzewodowy i rzutować pulpit, ale to nie o to chodzi. Bardziej ciekawi mnie opcja w drugą stronę, tak jak się to dzieje na smartfonach, czyli obraz z tv na ekranie kompa.
Ja już zgłosiłem problem przez stronę My Samsung.

Apprentice

Ja wysłalęm im e-mail ze strony samsunga i zaraz wejdę na czat 

Apprentice

I tak mi odpisali "Witam, obecnie nad aplikacją skierowaną na pecety prowadzone są prace co może wywyoływać problemy. Na tą chwilę polecam łączyć komputer drogą kablową, np poprzez HDMI. " I niby do końca roku powinni to naprawić .

Autorzy z największą liczbą like