Wsparcie

Open search

tło w led uhd 8072

Apprentice

witam, posiadam led uhd 8072 -55 cali ,od paru dni zauważyłem ze białe  tło ekranu przy zmieniajacych się scenach automatycznie się doswietla tak jakby led nie dawał rady z jasnośćią i doswietlał tło,a wczesniej tego nie zauważyłem.Przypomne tylko że wszystkie eco g...a mam powyłaczane więc co to?najbardziej widac to przy reklamach jak przeskakuje z ciemnej reklamy na jasną.zaczyna mnie to denerwowac tym bardziej ze tego wczesniej nie było.

pozdrawiam c

19 ODPOW. 19
Legend

Jaki masz wersje firmware w TV ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

chyba 1202?

Legend

@marcin1975  Zobacz ten poradnki https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/TV-Samsung-65Q6FNA-2018-Najlepsze-proponowa...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

jakby co  to mam ustawienia w jednym palcu tego tv i chyba to nie lezy w gesti ustawien .Przypominam ze było wszystko ok a nagle sie z....o 

Legend

Pozostaje reset do ustwień fabrycznych lub wsparcie przez e-mail 

Apprentice
widze zadnej pomocy mie znajde na tej stronie........
Legend

Może masz to samo co tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Samsung-55NU8072-Smużenie-Ghosting-w-grach-...

Apprentice

zrobie reset zobaczymy  co będzie

Apprentice
A wersja ma byc1202.3 bo chyba jej niemam ? Sciągne wrzuce na tv i dam znać
Autorzy z największą liczbą like