Wsparcie

Open search

sterowanie głosem

Apprentice

witam dlaczego nie mogę sterować głosem po polsku

8 ODPOW. 8
Superuser II
Superuser II
Gorąca prośba. Napisz proszę czym nie możesz sterować?
Rozwijajcie swoje wypowiedzi. Niestety pozostali czytelnicy i użytkownicy tego forum nie są "wróżbitami Maciejami" i nie zgadną o jaki sprzęt chodzi.
Zamieszczajcie w tytułach oraz w treści postów oznaczenia modelowe swoich sprzętów. Wszystkim nam będzie łatwiej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

OK sory mam telewizor 

Samsung UE55MU6672 Curved przy pierwszej konfiguracji ustawiłem język polski ale sterowanie głosem nadal jest po angielsku.Jak zmienić na polskie komendy.

Superuser II
Superuser II
Na chwilę obecną, nie zmienisz tego, dopóki w jednej z kolejnych aktualizacji nie zostanie dodany język polski jako obsługiwany.
Niestety z tego co mi wiadomo brak takiej opcji w planach aktualizacyjnych na tern rok.
Poczekajmy na wypowiedzenie się w tej kwestii naszych forumowych expertów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Witam,

Potwierdzam brak możliwości sterowania TV 6-ej serii j. polskim. Trzeba się "nauczyć" wypowiadać komendy w j. angielskim, by TV "zrozumiał" co jego właściciel miał na myśli. Chyba większość z nas - użytkowników czeka na aktualizację umożliwiającą sterowanie głosem po polsku.

First Poster

Czy to samo tyczy się modeli z serii 7 tzn. UE55MU7002?

Superuser II
Superuser II
Zastanawiam się, czy będzie taka możliwość, skoro na przyszły rok planowane jest uruchomienie asystenta Bixby w wersji na tv.

Navigator

Witam,

Z tego co mi wiadomo, opcja sterowania głosem w j. polskim obługują TV ze starszej serii roku 2016 KU lub KS.

Superuser II
Superuser II
Stare tak, ale my tu o nowszych i najnowszych. A te nie mają i być może już nie dostaną... bo Bixby.

Autorzy z największą liczbą like