Wsparcie

Open search

smart hub UeJs8500 zatrzymuję się przy każdej aplikacji

ROZWIĄZANE
Apprentice

Wersja 1530.1 wersja aktualizacji.

Obraz zatrzymuję się, przy każdej aplikacji HBO GO, Player, itp.

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?

Panie jak mam żyć ?

Reset nic nie daje bo nie można cofnąć aktualizacji, nowszej wersji brak.

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Mati200  Mój znajomy ma taki sam router i musisz pobawić się wyborem pasma zeby osiągność więcej. A ta antena to jak by jej nie było jedna wielka tragedia.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

14 ODPOW. 14
Legend

@Mati200  Ja mam w innym TV taki sam firmware i nie mam żadnego problemu  HBO GO, Player

Od kogo masz Internet ? 

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Nie-działa-Youtube-na-SmartTV/m-p/402#M4

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Internet z Plusa LTE, na poprzednim telewizorze LG nie było żadnych problemów.
RadekK Moderator
Moderator

@Mati200, zawołam naszych ekspertów. Możliwe, że będą mogli odpowiedzieć dopiero w poniedziałek. Natomiast nie wykluczone, że vdsl jeszcze coś wymyśli
@StaszekM, @MagdaB@AleksandraP - pomożecie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Legend

@Mati200  Tu może być problem z samym internetem LTE nie wiemy jakie są jej osiągi ? Pokaż jak wygląda test na laptopie/komputerze https://fast.com/pl/

Apprentice
Apprentice
Zacina się. Wychodzę i jeszcze raz uruchamiam i działa już ok. Na początku jakieś przeblyski filmu który był puszczany wcześniej. Leciały bajki zaciely się puściłem film i na początku na ekranie się pojawiały klatki z poprzedniej bajki. Czasem trzeba wyjść 3razy żeby działało...
Legend

@Mati200  Tak jak myślałem masz poniżej 10 Mb/s internet do prawidłowego działania aplikacji Smart Hub. Na ten temat możesz poczytać w instrukcji obsługi jest to wyjaśnione.

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201508/20150806092714298/POL_HMUDVBEUJ-1.312.pdf

Przechwytywanie.PNG

Highlighted
Legend

@Mati200  Może podaj jaki masz router do internetu może uda się coś więcej pomoc ?

Apprentice

Połączyłem  idu-200 router z telewizorem kablem,  na balkonie modem odu-200.  Po pewnym czasie oglądania i tak zmarażą obraz , po chwili głos i trzeba wyjsc z aplikacji.

Autorzy z największą liczbą like