Wsparcie

Open search

samsung ue49nu7172 problem z połączeniem screen mirroing na laptopie

Legend

@Oldis  Jeszcze na tych wersjach nie było problemu "18362.207,18362.239" a chyba już był problem na 18362.267

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Czyli rozumiem, że jedyne co pozostało, to wgranie starej aktualizacji windowsa :/

Legend

@Oldis Znalazłem rozwiązanie pobierz program "snappy driver installer" i zaktualizuj wszystkie sterowniki bez sata powino Ci pomóc u mnie już śmiga

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Niestety, po instalacji nadal to samo :/.

Jakieś inne propozycje? Gdzie szukać? :/

Legend

@Oldis  Czy wcześniej się łączył ? 

Apprentice

Telewizor kupiłem niedawno, także to była moja pierwsza próba łączenia go na tym komputerze.

Legend

@Oldis  Nie wiem gdzie szukać przyczyny może ktoś ze znajomych ma innego laptopa ?

Legend

@Oldis  Spróbuj tak ustawić, jak u mnie.

Przechwytywanie.PNG

Autorzy z największą liczbą like