Wsparcie

Open search

rozłączanie internetu w TV, UE46ES7000

Observer

Dzień dobry, proszę o pomoc w związku z problemami na linii TV- internet. Tv model UE46ES7000.

Przy przeprowadzce zmieniliśmy modem i router na 2w1 czyli modem z routerem dostawca i opcje netu takie same. Od jakiegoś czasu net przez wifi przestał działać, w ustawieniach nie można było nawet hasła wpisać bo wszystko znikało zanim nacisnęłam cyferkę.

Podłączyłam modem z tv kabelkiem i myślałam, że jest ok bo można było wejść w aplikacje, ale po chwili przy wyborze z listy pojawia się: połączenie z internetem zostało utracone. W MENU/Stan sieci widnieje info: masz połączenie z internetem.

Gdy próbuję wejść w Samsung Apps pojawia się: brak połączenia z siecią. Czasem uda się wejść to po chwili pokazuje się: wystąpiły zakłócenia w sieci, error code 013. Lub usługa jest niedostępna z powodu zakłócenia sieci. I mnie wywala.

Aktualizacja oprogramowania zrobiona.

Czy wiecie może gdzie leży problem?

7 ODPOW. 7
Big Cheese

@Marika83 Możesz podać jaki to model modemu  ? 

Observer

Technicolor, model: CGA2121

Legend

@kamil40013W tych modelah wersji ES był ł problem z moduem WIFI 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Observer
modem jest podłączony kablem z tv
Legend

@Marika83Nie ma  znaczenia jak jest podlączony czy przez kabel czy WIFI tak samo będzie się zachowywał przy uszkodzonym module WIFI.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer
ale przez 6 lat wszystko działało
Superuser II
Superuser II

Jeżeli do tej pory wszystko działało, to raczej wskazuje na fakt, że telewizor nie dogaduje się z nowym routerem.

Sprawdź jak będzie się zachowywał, gdy połączysz go z siecią używając telefonu jako punktu dostępowego.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like