Wsparcie

Open search

"Wyświetlaj na innym ekranie" - nie można nawiązać połączenia

Explorer

UPC, standardowy Connect Box.

GrandMaster

@artkann  I wszystko pomału się wyjaśnienia zapewne masz załączony IPV6 i z tego może być problem wykonaj test tym https://test-ipv6.com/ i pokaż 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

GrandMaster

@artkann  Czyli masz załączony IPV6 pozostaje Ci kontakt z UPC https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/ żeby wyłączyć więcej masz tutaj IPV6 problemy 

Przechwytywanie.PNG

@RadekK  Czy mam trochę racji że problem jest po stronie jednak IPV6 ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Czyli teoretycznie jeśli sobie stworzę inną sieć WiFi (np. z hotspot z telefonu) i podłączę do nich zarówno laptopa jak i telewizor to powinno wszystko zadziałać?

GrandMaster

@artkann Tak będzie działać ale wyłaczenie w UPC IPV6 zajmuje kilka minut.

Explorer

RadekK Moderator
Moderator

Wow! @vdsl2  jestem dumny jak dzielnie walczyłeś z rozwiązaniem tej zagadki  Gratki!

Z zaciekawieniem śledziłem cały wątek. Faktycznie winowajcą okazał się tutaj IPV6. Nie wpadłem na to wcześniej.

Super, że połączenie działa!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

UPC wyłączyło IPv6, modem zresetowany. Wszystkie urządzenia zrestartowane po trzy razy, "pozapominane" i sparowane ponownie - działa.

GrandMaster

@artkann  Bardzo się cieszę że udało rozwiązać twój problem.

Autorzy z największą liczbą like