Wsparcie

Open search

"Wyświetlaj na innym ekranie" - nie można nawiązać połączenia

Explorer

HPQOEM - f

GrandMaster

@artkann  Zobacz tu https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/swdetails/hp-elitebook-8570p-notebook-pc/5212912/sw...

https://support.hp.com/lv-en/document/c00042629

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Aktualizacja BIOSa mogłaby rozwiazać problem?

GrandMaster

@artkann  Na początek zaktulizuj wszystkie sterowniki i sprwadż czy działa .A póżniej  bios do najnowszej wersji. Jak się domyślam robiłeś  darmową aktulizacje systemu z Win 7 /8.1 do 10 czy tak ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Tak, aktualizacja z Win 8 bodajże.

Dopytuję, ponieważ nie jestem do końca przekonany czy aktualizacje cokolwiek dadzą jeśli Miracast nie jest wspierany na laptopie z uwagi na procesor Intel Core trzeciej generacji...

GrandMaster

@artkann  Jak ja Ci napisałem ze obsługuje to obsługuje po pierwsze to nieznazł by   twój laptop twojego TV Po drugie miałbyś informacje z prawej strony na pasku że twoj laptop nie osługuje Miracast 

https://support.hp.com/pl-pl/document/c05209285

Explorer

Znalazłem coś takiego. Co prawda dotyczy WiDi, ale Miracast to chyba naturalny "następca"?

Processors

One of the following processors is required:

• 2nd generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile Processor (not supported with Windows® 10)
  • 3rd Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor (not supported with Windows 10)
  • 4th Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • 5th Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • 6th Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor

Graphics

One of the following graphics solutions is required:

• Intel® Iris® Graphics 550
  • Intel® Iris® Graphics 540
  • Intel® HD Graphics 550
  • Intel® HD Graphics 540
  • Intel® HD Graphics 530
  • Intel® HD Graphics 520
  • Intel® Iris® Pro Graphics 5200
  • Intel® Iris® Graphics 5100
  • Intel® HD Graphics 5500
  • Intel® HD Graphics 5000
  • Intel® HD Graphics 4600
  • Intel® HD Graphics 4400
  • Intel® HD Graphics 4200
  • Intel® HD Graphics 4000 (not supported with Windows 10)
  • Intel® HD Graphics 3000 (mobile) (not supported with Windows 10)
  • Intel® HD Graphics 2500
  • Intel® HD Graphics 2000 (mobile) (not supported with Windows 10)

https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000014932/emerging-technologies.html

GrandMaster

@artkann  A jaki był komunikat na TV podczas łączenia ? 

Explorer

Na TV pojawia się tylko  kręcące"kółko" łaczenia. Bład wyskakuje na komputerze po dłuzej chwili ładowania. Pierwszy post:

Witajcie,

podczas próby skorzystania na laptopie HP EliteBook 8570p z opcji "wyświetlania na innym ekranie" między laptopem a telewizorem Samsung UE55NU7472 wyświetla się błąd "Nie można nawiazać połączenia". Laptop "widzi" telewizor "Samsung 7 Series", a okienko z prośbą o akceptację urządzenia (laptopa) wyświetla się na tv. Jednak po dłuższej chwili łączęnia (kręcące kółko i nazwa komputera - na tv) na komputerze wyświetla się ww. błąd.

GrandMaster

@artkann  To jeszcze jedno ostanie pytanie jaki masz router marka/model i jaki to dostawca internetu ?

Autorzy z największą liczbą like