Wsparcie

Open search

"Wiele wyjść audio" jak włączyć

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Cześć, tak jak w temacie. Opcja wiele wyjść audio jest na moim telewizorze SAMSUNG niedostępna, to znaczy jest jakby szara, a po kliknięciu wyświetla się "niedostępne". Jakieś wskazówki jak mógłbym włączyć?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Maciej4Czy parowałeś słuchawki z TV ? Jak ciebie rozumiem chcesz mieć dźwięk jednocześnie na słuchawkach jak i z głośników czy Tak ? Zobacz w instrukcji na stronie 82

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

3 ODPOW. 3
Legend

@Maciej4Na początek podaj model TV ? a poza tym nie wszystkie mogą być aktywne dopóki nic nie jest podłączone.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

MODEL: UE55M5502. Myślisz, że funkcja ta może być niedostępna jeśli żadne urządzenie bluetooth nie jest podłączone? Zależy mi na słuchaniu telewizora ze słuchawkami, ale tak żeby rodzina mogła normalnie oglądać TV.

Legend

@Maciej4Czy parowałeś słuchawki z TV ? Jak ciebie rozumiem chcesz mieć dźwięk jednocześnie na słuchawkach jak i z głośników czy Tak ? Zobacz w instrukcji na stronie 82

Autorzy z największą liczbą like