Wsparcie

Open search

problem z uniwersalnym pilotem w Q60r

First Poster

Witam 

podczas poczatkowej konfiguracji pilot połączył sie z dekoderem UPC bez problemu można było sterować. 

od jakis 2 dni nie potrafiłem na pilocie uniwersalnym samsunga włączyć info z dekodera wejście do dysku dekodera, więc postanowiłem go skonfigurować ponownie ale przy konfiguracji i zmianie kanału kanał gora, kanał dół pilot z dekoderem nie reaguje 

czy ktoś wie jaki moze być problem 

zamieniłem kabel hdmi, resetnołem dekoder, telewizora nie chce resetować bo strace wszystkie konfiguracje 

pozdrawiam

9 ODPOW. 9
Legend

@cypisek  Czy w TV masz już najnowszy firmware wer 1318 ? Wygląda, na problem po stronie dekodera UPC może podaj, jaki to model dekodera ?

First Poster

telewizor automatycznie sie aktualizuje dodatkowo sprawdzałem i nie ma zanych nowych plików. dekoder to horizon od UPC. dziwne ze wczesniej wszystko działało 

Legend

@cypisek  Ale dalej nie wiem, jaką masz teraz wersje firmware TV czy 1315, czy 1318 ? 

Czy próbowałeś wpisać model dekodera DMC7002KLG2 ?

First Poster
wersja 1315
Legend

Pobierz aktualizacje z tej strony Klik i zaktualizuj, przez USB aktualizacja jest na samym dole też instrukcja jak to zrobić. Jak widać, że aktualizacja nie jest dostępna z poziomu TV, czyli OTA.

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/PORADNIK-Aktualizacja-oprogramowania-w-telewizorach-S...

First Poster
zaraz ściągam aktualizację, chodź dziwne że na początku nie było problemu
First Poster
niestety nic nie pomogło, ta sama sytuacja
Legend

@cypisek  Wygląda na problem z dekoderem.

Legend

@cypisek  Czy udało się wymienić dekoder ?

Autorzy z największą liczbą like