Wsparcie

Open search

nowe oprogamowanie

Apprentice

Jest nowy soft do tv serii MU ,,,, o numerze 1144  ,,, czy dostane jakies info co wnosi  i poprawia ta wersja oprogramowania ??? czy zawsze Samsungowi  te informacje trzeba wyciągac  na siłe jak psu kośc z gardła ???

5 ODPOW. 5
Pathfinder
Hej @Cezar46

Generalnie firma Samsung nie podaje co wprowadza w poszczególnych aktualiaacjach.
Pathfinder
Hej @Cezar46

Aktualizacja zazwyczaj wprowadza usprawnienia procesów, poprawki zgłaszanych problemów i nowe rozwiązania potrzebne do sprawnego działania aplikacji.
Warto dbać o to aby zawsze była aktualna wersja oprogramowania. Najlepiej aby telewizor miał uruchomioną automatyczną aktualizację.
Apprentice

W przypadku TV Samsung okazało się, że aktualizacje nie zawsze są korzystne dla użytkownika. Jedna z takich aktualizacji bezpowrotnie pozbawiła posiadaczy serii H istotnej usługi - flash playera (tam gdzie automatyczne aktualizacje były wyłączone i nie dokonano ręcznej aktualizacji, działa to dalej). Odbyło się to bez zapowiedzi, bez ostrzeżenia. Podawanie zmian jakie wprowadza aktualizacja byłoby tu więc wysoce pożądane...
 

New Member

Aktualizacja ta eliminuje denerwujący popup przy zmianie dźwięku jeżeli ustawione jest inne źródło dźwięku niż głośnik TV.

Highlighted
Apprentice

Widze ze jest  nowe oprogramowanie 1145 .   Co poprawia ta wersja  ????

Autorzy z największą liczbą like