Wsparcie

Open search

krzywa pozycja telewizora na stojaku (UE32M5672AU )

First Poster

witam.

mam problem ze stojakiem telwizora tzn. w pionie telewiozor stoi krzywo - róznica między lewą a prawą stroną 0,5 cm, stojak zamontowany poprawnie ( sprawdzone dwa razy )

co moze być przyczyną ? co z tym zrobić ?

13 ODPOW. 13
First Poster

..przepraszam, w poziomie .. w poziomie stoi krzywo, między lewą a prawą stroną skos jest 0,5 cm

Explorer

Czy upewniłeś się, że wszystko jest dobrze złożone ? Może powieszchnia, na której stoi odbiornik jest krzywa ?

First Poster

tak, upewniłem się - 2 razy składałem stojak i montowałem do tv - zgodnie z instrukcją, śruby dobrze spasowane, dwie częsci stojaka też - nie ma zadnych wystających krawędzi itp. półka prosta - dla porównania stawiałem na kilku innych i jest to samo, zmierzyłem odległość od płaszyzny pólki do dolnej krawędzi tv i między prawą a lewą stroną jest różnica 0,5 cm

Superuser II
Superuser II

@Kris76

Odkręć stopę od telewizora, sprawdź jej pion i poziom. Zamontuj jeszcze raz, ale sprawdź, czy śuby dobrze wchodzą, czy nie zostały przekręcone gwinty? Sprawdź pion i poziom gniazdaw stopy w tv.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

@Szewcu 72

dzięki za odpwoiedź

... nie za bardzo wiem jak mam sprawdzić pion i poziom samej stopy - w tym modelu kształt stopy jest taki ze nie ma gdzie przyłożyć poziomicy do lini stopy .. to samo z samym gniazdem

First Poster

śruby wchodzą dobrze - wkręcają się i wykręcają ok, gwinty nie zerwane

Superuser II
Superuser II
Zrób zdjęcie tej stopki i w rzuć tu do obejrzenia, trzeba wspólnie coś pokombinować.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Znalezione obrazy dla zapytania PODSTAWA  do telewizora samsung

First Poster

Znalezione obrazy dla zapytania PODSTAWA  do telewizora samsung

Autorzy z największą liczbą like