Wsparcie

Open search

klawiatura do tv

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam czy istnieje jakaś klawiatura do tv która obsługuje youtube bądź netfliks a nie tylko aplikację internet.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@blazej06 Tak jak napisał @vdsl2, do telewizora możesz podpiąć dowolną klawiaturę bluetooth. Musisz jednak wiedzieć, że nie wszystkie aplikacje wspierają klawiatury. YT i NX tegego nie robią. Nic na to nie poradzisz, no chyba, że wymusisz to na ich twórcach, bombardując ich pytaniami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
11 ODPOW. 11
Legend

Do TV możesz podłączyć każdą klawiaturę przewodową lub bezprzewodową zobacz tutaj

Też możesz użyć apki z Google Play

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@blazej06 Tak jak napisał @vdsl2, do telewizora możesz podpiąć dowolną klawiaturę bluetooth. Musisz jednak wiedzieć, że nie wszystkie aplikacje wspierają klawiatury. YT i NX tegego nie robią. Nic na to nie poradzisz, no chyba, że wymusisz to na ich twórcach, bombardując ich pytaniami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dzięki za odpowiedź w sumie te aplikacje są już długo A wsparcia nie ma.

Legend

@blazej06A jaki masz model TV ?  Co masz na myśli czy obsługuje youtube czy netfliks ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Samsung ue49nu7172 chodziło mi o to czy jest jakaś klawiatura USB bądź bluetooth którą mogę sterować w aplikacji youtube bądź netfliks 

Legend

Raczej takiej nie ma kiedyś były do starszych TV  takie klawiatury Samsung KBD-1000 oraz KBD-2000 i nie było obsługi YT a tylko Smart Hub

First Poster

A mam jeszcze takie pytanie czy do mojego modelu tv mogę dokupić pilot smart control 

Legend

Już kiedyś o tym pisałem że taki pilot nie bedzie działał NU71XX/NU73XX

First Poster

Szkoda zostaje tylko telefon ale dzięki za odpowiedź 

Autorzy z największą liczbą like