Wsparcie

Open search

jednoczesne nagrywanie i oglądanie kanałów cyfrowych w 55QF7

ROZWIĄZANE
New Member

witam

dlaczego niemożliwe jest jednoczesne oglądanie i nagrywanie dwóch róznych kanałów kodowanych ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@TomaszekQ7 niestety nie :( w przypadku połączenia tv z modułem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@TomaszekQ7 bo nie pozwala na to moduł dostarczony przez operatora twojej telewizji. Moduły udostępniane w naszym kraju są jednokanałowe.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

dzięki za odp.

a jest na to jakieś obejście/rozwiązanie ?

Superuser II
Superuser II

@TomaszekQ7 niestety nie :( w przypadku połączenia tv z modułem.

First Poster

A co jeżeli podłączymy np. moduł wielokanałowy, który pozwoli na rozkodowanie kilku kanałów jednocześnie? Czy telewizor to obsłuży?

GrandMaster

@Radixson A podasz nazwę tego modułu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like