Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

Explorer

@Szewcu Ci pomoże - On wszystko sprawdził i się nie dziwi, że to nie działa ha, ha, ha!!!!!!

Superuser II
Superuser II

@robert48 Czy dla ciebie jest problemem, to że przed zakupem poszukuję informacji na temat funkcjonalności, wyposażenia lub samego produktu, który mnie interesuje? Porównuję różne modele i wybieram ten który mi odpowiada? Dzięki takim zachowaniom wiem czego się spodziewać po zakupionym towarze.

Jeżeli dla ciebie tego typu działania/zachowania nie są normalnością, to niestety twój problem.

Ale nie możesz zabronić nakłaniania innych do bycia świadomym i dokonywania świadomych wyborów lub zakupów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

@robert48 bardzo proszę o zmianę sposobu komunikacji. Po co te złośliwości? Nie ma tu na nie miejsca.

Jeżeli dany temat Cię nie interesuje lub pytanie nie jest dla Ciebie przydatne, to zwyczajnie przejdź dalej. Amen.

Explorer

Sorry Ewelina - ale to nie było do Ciebie, tylko do tych co bronią firmy SAJSUNG.

Ja też jestem w posiadaniu tegoż wspaniałego TV firmy SAJS i też mnie denerwuje fakt braku obsługi głosowej w języku polskim (ale już to przebolałem - żadnego sprzętu tej firmy już nie kupię), a w angielskim 95% komend powoduje uruchomienie Youtube - i ten fakt mnie złości bo wiele osób o tym pisze, a co niektórzy bronią firmy. Co o tym sądzić?

Highlighted
Legend

Ja osobiscie wole korzystać z normalnego pilota nimo  że w moim TV mam taką opcje sterowanie głosowe w języku Polskim szybciej to zrobie przez pilota niż będe z nim gadał.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Ja też przy obecnym stanie oprogramowania TV wolę przez pilota - bo przez interakcję głosową w j. angielskim się nie da.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma?

A ja tak z innej beczki do naszych fachowców mam pytanie dot. interakcji głosowej TV - 

Czym się różni dziura od otworu, bo nie wiem czy w moin TV wejście CAM CI to dziura czy otwór?

Legend

@robert48A co chcesz wiedzieć o module  CI ? Chywile pracowałem w serwisie Samsunga jakieś 11 lat i znam te wszystkie dziurki i interakcja głosowa.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Czy jest on kompatybilny z modułem Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu?

Legend

@robert48  napisał(a):

Czy jest on kompatybilny z modułem Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu?

@robert48A podasz jaki to model TV bo nie wiem czy masz w nim Tuner Sat?

First Poster

Tak , to są jakieś ***** że nie ma głosowej po polsku  . 

Autorzy z największą liczbą like