Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

Highlighted
Explorer

@Szewcu72

Sprzedawany jest w Polsce a nie w Bangladeszu!

Z polskim menu i instrukcją (wczęniejsze wersje maiły obsługę j. polskiego).

Nie broń firmy która polskiego klienta ma głęboku w du..... dużym poważaniu , chba że sam tam pracyjesz.

Superuser II
Superuser II

@robert48 nikogo nie bronię. Ale mogę Ci odpowiedzieć na swoim przykładzie. Kupyjąc QLEDa wiedziałem, wiedzialem że niem interakcji a w języku polslim pomimo, że model na nasz rynek. Przed zakupem dprawdzilem wszystko, aby później nie udawać zdziwionego i oburzonego, jak to wielu tutaj czyni. Niewiedza jest złym doradcą. 😕

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Ta interakcja głosowa to i tak jest  nie porozumienie, nawet z jezykiem angielskim ciężko coś odnaleźć mam tu na uwadze Youtuba bo chyba nie jest ich szczytem techniki i rewolucyjnym rozwiązaniem tych kilka podstawowych komend głosowych do sterowania telewizorem. Generalnie bardziej boli totalne olewatorstwo  Samsunga, ale na to to my mamy lekarstwo ;-) Już zrobiłem papa smartfonom w domu...

First Poster

To, że jest kłopot z językiem ojczystym - polskim potrafię jeszcze jakoś zrozumieć, dlaczego jednak jest problem z angielskim: tak, jak pisał podpowiedzi-komendy, które pojawiają się po prawej stronie często nijak się mają do rzeczywistości: niektóre z nich nie działają wcale, inne działają ale po zmodernizowaniu (wspomniane "Volume Down"). Ja chciałbym się jedynie dowiedzieć jaka jest prawidłowa fraza do uruchomienia sleep timera: w podpowiedzi jest "Set the sleep timer for 30 minutes", w instrukcji po angielsku "Sleep reservation in 30 minutes" - jedna i druga prawidlowo wypowiedziana otwiera okno wyszukiwania YouTube. Może ktoś eksperymentował z tym poleceniem? Każdorazowe wchodzenie poprzez opcje menu to koszmar...

Apprentice
W moim przypadku 95% komend kończy się wyszukiwaniem w YouTube...
Navigator

@Khary a jakich komend używasz

Apprentice
Tych z instrukcji w języku niestety angielskim... Nawet najprostsza komenda powoduje włączenie wyszukiwarki YouTube... Odpuściłem sobie dalsze próby, czekam na działanie Samsunga w tej kwestii, jeśli mimo tyłu głosów dotyczących kwestii olewania sobie klienta nic się nie zmieni... Cóż będę dalej miał ten telewizor póki go szlak nie trafi ale to będzie ostatni sprzęt tej firmy...
Legend

Dodam od siebie dlaczego w" MENU Serwisowym" nie ma obsługi ustawień w języku Polskim a są w Angielskim ?

Jeszcze jedno w Systemie Windows obsługa jest w Polskim ale komendy "CMD" już nie dlaczego ?

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Voyager

@StaszekM czy znasz odpowiedź na pytanie naszego usera?  

Explorer

O w morde! -  Głupota jest jednak zaraźliwa!

Autorzy z największą liczbą like