Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

Apprentice

ilso serio? Będziesz bronić oszustów? Męczy mnie to że na każdym kroku trzeba uważać żeby ktoś się nie oszukał... Oczywiście w majestacie prawa. Wyszukiwać każdej pierdóły nawet  takiej co by Ci do głowy nie przyszła. Wkurza mnie to że jak idziesz do urzędu albo jakiejś innej instytucji to musisz się znać lepiej na prawie oraz ich wewnętrznych przepisach niż sami pracownicy bo inaczej wydymaja Cię bez mydła. Ja się pytam

czy my jesteśmy jeszcze ludźmi? Gdzie jest zwykła życzliwość, uczciwość i szczerość ludzka, czy to wszystko musi się kończyć w tym naszm zakłamanym świecie tam gdzie zaczynają się pieniądze? Jesteśmy w Polsce i to co zrobił samsung w telewizorach z 2017 roku to jest kpina z klienta. Jak ludzie w końcu przestaną tłumaczyć takie nie czyste zagrywki a zaczną np bojkotowac producentów którzy się tak z nami bawią to się skończą ich kretactwa. 

Navigator

Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, i nie bronię firmy. W takich czasach zyjemy, jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz, albo dowiesz się po fakcie. Bojkot raczej nic nie da bo telewizory i tak będą sie sprzedawać. Większość użytkowników podłączy antene lub dekoder, włączy YouTube i tyle wystarczy. Moim zdaniem interakcji głosowej uzywa garstka uzytkownikow, a jak już używa to angielski nie stanowi dla nich problemu. Fakt, polski jest mile widziany, poczekamy zobaczymy.

Apprentice

Rozpoznawanie angielskiego też jest wątpliwe w tym modelu ale może to moja wymowa. Obsługa głosowa przydaje się zwlasza w yt który u mnie akurat jest bardzo dużo eksploatowany a bez obugi głosowej nawigacja w yt to tragedia. Nie wiem czemu ale obsługa glosowa yt nawet po angielsku u mnie nie działa. 

Explorer

To jest żenujące usprawiedliwienie Firmy Samsung.

Ależ mi to rejon geograficzny, chyba leżymy w jakieś Afryce na pustyni. Ciekaw jestem czy w rejonie geograficznym - "NIEMCY" też mają po angielsku?

No cóż u nas to już trzeci świat dla tej firmy.

Szkoda klawiatury psuć!

Cześć!

Apprentice

Skoda, szkoda!

tyle w temacie

Superuser II
Superuser II
Również nie chcę nikogo bronić. Zapewne gdyby funkacja była dostępna to bym z niej skorzystał, ale zapewne byłoby to kilka razy na początku i pożniej jeszcze kilka gdybym chcial to komuś zademonstrować. I na tym by się skończylo.
Według mnie, podchodząc do tej kwestii logicznie, to właśnie przez nikłe jej wykorzystywanie (na jakimś promilu) na tv sprzedanych i użytkowanych w Polsce, została usunięta. Tak ja do tego podchodzę. Ale kupując qleda widziałem, że funkcjonalność ta jest już nie dostępna. Więc raczej można pozyskać taką informację przed zakupem, o ile się tylko chce.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Oczywiście, że wszystko się da!

Cierpliwy palcem dół wykopie! - Też się da!

No to PA!

Apprentice
Pragnę zauważyć, że w instrukcji obsługi przykładowe komendy są w języku polskim, a nie angielskim i to już jest jawne wprowadzanie w błąd... Tak też kupiłem 55....6172
New Member

Witam.

Od 2 dni jestem posiadaczem 55” Premium UHD 4K Smart TV NU8072, niestety ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zawiedzionym posiadaczem....z powodu braku obsługi interakcji komend głosowych w języku polskim. Podczas zakupu nikt mi nawet nie wspomniał, że ta funkcja jest tylko w języku angielskim, mało tego, nigdzie w specyfikacji wnsposób wyeksponowany na wystawie sklepowej nie jest to ujęte (nikt o tym nie mówi i nie ostrzega). Sprzedawca chcąc sprzedać produkt mydli oczy wieloma innymi funkcjami telewizora nie wspominając o w/w wadzie. JESTEM GŁEBOKO ZAWIEDZIONA zakupem produktu od Samsunga, tym bardziej, że nie kosztował mało. Będę każdemu odradzać ( a mam szerokie spektrum w tej dziedzinie) tą markę, a już napewno przestrzegać aby bacznie się przyjrzeć zakupom zaopatrzonym w logo Samsung. Uważam, że jest to jawne działanie na szkodę klienta, a mała świadomość sprzedawców w tym zakresie mocno uderzy w rankingi sprzedaży. Uważam również, że jeśli firma Samsung ma zamaiar w przyszłości uaktualnić powyższą niedogodność, powinna tą informację oficjalnie przekazać do wiadomości publicznej. Mało tego sprzedawcy powinni dawać gwarancję aktualaizacji w powyzszym zakresię i informować klientów. Przyniosłoby to firmie niewymierne korzyści, a przede wszystkim brak utraty zaufania klientów do marki !!

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Taek a czy gdzieś w ofercie sprzedażowej, w jakikolwiek sposób było wskazane, że system telewizora wspiera komendy głosowe w języku polskim?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like