Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

Explorer

Popieram Dobromira!

KrzysiekK weź się facet do roboty i pogoń swoich zwierzchników by jak najszybciej w kolejnej aktualizacji wprowadzili obsługę języka polskiego. Ja sam pomomo zkupu TV Samsunga będę odradzał jego kupno innym znajomym aż do momentu kiedy się to nie zmieni. Zachęcam pozostałych użytkowników do bojkotu firmy SAJSUNG!

Apprentice

Kupiłem dzisiaj telewizor EU65MU7052  i wszystko ładnie, pięknie ale nie ma wybierania głosowego po polsku! Czytam komentarze i nie wierzę. To jest Smart? Śmiech na sali. Mój poprzedni telewizor to Sony tylko starszy i mniejszy i ma wszystko. Samsunga oczywiście jutro zwracam, dołożę trochę pieniędzy, kupię Sony ewentualnie lg i mam spokój. Mój pierwszy Samsung i ostatni. 

First Poster

Ale hit... Prawie kupiłem ue65mu8002, ale jak mam dać 6k i nie będę mógł obsługiwać głosowo po polsku... Chyba pora zobaczyć co proponuje konkurencja :S

Apprentice

Ja jako jeden z pierwszych w Polsce w zeszłym roku dałem się nabrać, dlatego założyłem ten wątek. Dałem ponad 8000tys. zł za 65 cali. Kupcie sobie inną markę np. LG bo na Szajsunga nie ma co liczyć - naprodukowali krzywych telewizorów albo z okrojonym oprogramowaniem. Koledzy mający starsze modele z interakcją głosową śmieją się ze mnie.

Navigator

Tak sobie czytam wątek, i zgadzam sie z Wami, że funkcja powinna być nadal dostepna (może będzie z bixby). 

Zastanawiam się jednak, dlaczego kupiliście tv, którego specyfikacja Wam nie odpowiada.

Highlighted
Explorer

Do ilso:

Nie wiem czy wcześniej czytałeś dokłanie, ale wszyscy piszą o tym, że do głowy im nie przyszło aby sprzęt mógł się cofać technologicznie. Jeżeli we wcześniejszych modelach ta opcja była dostępna to w najśmielszych przypuszczeniech nie sądziłem aby jakiś tęgi mózg mógł ją wycofać.

A tak naprawdę to powinno to być rozwiązane tak jak z instrukcjami obsługi danego sprzętu elektronicznego - obowiązek jest aby były w języku tego kraju w którym są sprzedawane.

A w naszych TV - ustawienia są po polsku z wyjątkiem interakcji głosowej.

Zapewne zapytasz, a czemu nie oddamy tego sprzętu i nie kupimy innej firmy który ma po polsku interakcję głosową.

Mówie tu za siebie - ten TV przywiozł mi sklep który niczemu nie jest winien, a to nie jest pudełeczko zapałek, że wsadzę w kieszeń i oddam do sklepu, a za chwilę kupię inny - będę się bujał z reklamacjami i może przez miesiąc albo dwa oglądał ścianę po tym TV.

Więc ja wybrałem bojkot SAMSUNGA, chociaż ten telewizor to jest już mój trzeci, ale i ostatni.

Myślę, że teraz wyjaśniłem w czym problem.

Navigator

Fakt, jak pisałem wcześniej szkoda że funkcja nie jest dostepna. Natomiast pytanie jakie bym zadał, to dlaczego nie zapoznałeś się ze specyfikacją przed zakupem. To tak jakbyś kupowal kota w worku.

Apprentice

Ja mam w domu 4 Samsungi - niestety żadnego  więcej nie kupię. A do kolegi, który pisał, że trzeba czytać instrukcję i dlaczego kupiłem ten model telewizora to zapraszam do siebie żeby zobaczył jak gra po kalibracji i wtedy zrozumie dlaczego kupiłem ten model co nie zmienia faktu, że czujemy się oszukani przez producenta.

Explorer

Zapoznałem się ze specyfikacją sprzętu - nigdy nie kupuję w ciemno. Sam ten model wybrałem.

A możesz mi pokazać w secyfikacji gdzież widnieje ten zapis, bo ja za diabła nie widziałem żeby było napisane - interakcja głosowa TYLKO po angielsku.

Navigator

Jasno takich informacji się nie podaje, niestety. Czytajac zapis jak na screenie zaświeca sie lampka.interakcja.JPG

Autorzy z największą liczbą like