Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

New Member
I jak Pan to naprawił?
Apprentice

Nic nie da się z tym zrobić. Obsługa głosowa jest tylko po angielsku. I nie będzie aktualizacji oprogramowania. Samsung schodzi na psy Nowy model tv i ma gorszy Soft od poprzednich modeli.

Totalny badziew i nabijanie ludzi w butelkę. Brak rzetelnej informacji w Euro RTV AGD jest informacja że funkcja nie obsługuje niektórych języków i dialektów.  To ma być żart? Dlaczego nie ma informacji brak obsługi glosowej w j.polskim? zwłaszcza iż obsługa jest tylko po angielsku. Totalna niekompetencja.

Superuser II
Superuser II
Ale to chyba należy mieć pretensje do sprzedawcy. Bo to, że nie ma wsparcia dla jezyka polskiego to o tym sprzedawcy wiedzą.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Cóż za odkrywcze stwierdzenie. Dziękuję za radę. Sprzedawca niekompetentny, klient zbyt łatwowierny i mało dociekliwy a Gigant Samsung cofający się w rozwoju.

Proponuję aby kolejne wersje TV produkować bez głośników będzie taniej.

First Poster

Dołączam sie do grona nieszczęśliwych posiadaczy nowego modelu 55MU6172, który również nie rozpoznaje rodzimego języka.  Czekam na  aktualizacje i przywrócenie j. polskiego albo będzie to mój ostatni sprzęt  waszej firmy. LG już bije was matrycami, jeśli sami jeszcze ubijecie wasze  do tąd lepsze oprogramowanie to marnie widzę waszą przyszłość. 

Highlighted
Apprentice

I co czas leci a interakcji głosowej po polsku dalej nie ma - żenada

Superuser II
Superuser II
@dadd a ktoś napisał, że będzie? Wiadomym jest, że nowe modele nie mają. Jeżeli można na coś czekać, to tylko na asystenta bixby z językiem polskim.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

To jest kpina z klienta. Kupiłem TV MU7052 65 cali i telewizorem nie da sie nawigować bo ktoś odwalił fuszere i firmie nie chciało się wprowadzić obsługi języka polskiego. Co jest do cholery ? W kulki sobie lecicie SAMSUNG ? MACIE WYJE**** NA KLIENTA PO CAŁOŚCI.

Telewizor ze świetnymi recenzjami, matrycą i wogóle ale jakoś nigdzie nie było napisane, że nie obsługuje języka polskiego. Bez tej funkcjonalności to nie jest SMART TV tylko R E T A R D TV

Jawne  i przemyślane wprowadzanei klientów w błąd bo kto  do k**** by pomyślał, że firma będzie się cofać w rozwoju.

SAMSUNG... WALCIE SIĘ !!

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @furin

Przykro mi, że masz takie odczucia. Funkcja interakcji głosowej obecnie nie jest dostępna w j. polskim.

Nie wyklucza to jednak możliwości implementacji naszego języka w przyszłości.

 


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Nie, Krzysztofie. To nam jest przykro, że wywaliliśmy trochę kasy w sprzęt Samsunga, a on nie działa w języku polskim, chociaż wcześniejsze modele działały. Jest to niezrozumiała, olewcza postawa firmy, bez zdania wyjaśnienia, a jedynie z pustymi frazesami "przykro nam". Bardziej merytoryczne byłoby wskazanie terminu aktualizacji, która by tę sytuację naprawiała.

 

Powiedzmy sobie szczerze, że brak oficjalnego wykazu komend angielskich też nie jest w porządku. Te, które podpowiada telewizor, niekoniecznie działają, a paradoksalnie działają inne, nie wykazane na tej krótkiej liście (testowane metodą prób i błędów).

 

Więc błagam - daruj sobie te korpogadki i lepiej napisz do przełożonych, że klienci są wqnerwieni i mogliby ruszyć tyłek i coś z tym zrobić.

 

Pozdro.

Autorzy z największą liczbą like