Wsparcie

Open search

interakcja głosowa

First Poster

nie wwiem jaki midel :( wywalilam instrukcje :( wiem tylko ze 50 cali, a na tv jest gdzies model? poszukam

First Poster
model UE48H6400AW
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@celinaw

Poniżej masz wycinek z instrukcji dla Twojego modelu.instrukcja.PNG

 Gdybyś nadal miała problem, sprawdź aktualność oprogramowania dla swojego modelu. Wersję w tv z tą na stronie http://www.samsung.com/pl/support/model/UE48H6400AWXXH#downloads - najnowsza to  2880.2.

 

 


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Witam zakupiłem model Samsung TV UE55MU6172 - kiedy sterowanie głosowe po polsku?

Z tego co ustaliłem telewizory Samsung z 2017 r. nie mają wsparcia języka polskiego w funkcji wyszukiwania głosowego, choć poprzednie serie je posiadały. Czy Samsung planuje dodanie języka polskiego do funkcji wyszukiwania głosowego w serii telewizorów z 2017 r.? Czym mogła być podyktowana decyzja aby okroić telewizory z rozpoznawania mowy w języku polskim?

Navigator

Witaj,

Jak było wcześniej napisane, telewizory z 2017 roku nie bedą miały wsparcia w j. polskim do interakcji głosowej. Można mieć nadzieję, że po targach elektronicznych w 2018 roku będzie uruchomiona usługa Bixby.

First Poster

Po Co mi bixby w moim note8 też po en nic po polsku. Skoro taka funkcja jest w tv powinna być obsługa w języku polskim skoro są w sprzedazy w Polsce. Szkoda będę musiał odejść od Samsunga. Powoli robi się Szajsung!!

Superuser II
Superuser II
@OLSOMARE
Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale muszę przyznać, że wyszukiwanie i obsługa w języku angielskim działa całkiem sprawnie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Nie podzielalbym Twojego entuzjazmu, sprobuj ustawic wylaczenie telewizora "sleep timer" na 20-30 min glosowo. Mimo poprawnego rozpoznawania komendy (sam TV tak podpowiada) glosowej, zamiast wykonac polecenie, wyszukuje fraze na YT...

Apprentice

Wczoraj kupiłem TV Q7F, 6.3 tyś PLN i nie ma obsługi głosowej po polsku?

Zmieniłem starego KS7000 na Q7F i tak jakbym strzelił sobie w stopę. W starym TV KS 7000 obsługa po polsku była perfekcyjna. Polskie nazwy w You tube znajdował bez problemu. A w Q7F znalezienie polskiej piosenki na you tube jest niewykonalne za pomocą obsługi głosem. Najgorsze jest to że czuje się tak oszukany przez Samsunga że nie mogę w to uwierzyć. Stary model z 2016 roku jest lepszy niż TV za 6.3 tyś PLN. Przez myśl mi to nie przeszło inaczej bym go nie kupił. Dawno mnie tak nie oszukano. Ale najlepszy jest opis w Euro RTV AGD Funkcja głosowa nie obsługuje niektórych języków i dialektów, to ma być żart?? przecież ten Szajsung q7f obsługuje głosem tylko angielski. Żenada gratuluję tak dalej nabijcie ludzi w butelkę.

Apprentice

Witam w klubie wy.... ych przez samsunga

 

biorac pod uwagę fakt ze ks7000 (w stanach ks8000) mial

-dużo lepszy kontrast

-lepszą peek brightness

-lepszą równomiernośc jakości poszczególnych egzemplarzy

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000

 

oraz ze q7f ma klopoty z odklejonymi foliami podswietlającymi

https://www.youtube.com/watch?v=_DBzfkP9w0s

 

firma na prawde idzie po bandzie!

 

ale temat ma status "rozwiązano" więc chyba wszystko jest super nie?

 

 

Autorzy z największą liczbą like