Wsparcie

Open search

Znikające ikony aplikacji w Smart Hub - TV Samsung UE43RU7472U

Explorer

Co może być przyczyną znikających aplikacji ze Smart Huba? Te które zainstaluje np: Ipla, TVP VOD, VOD.pl i poustawiam w wybranej przez siebie kolejności po jakimś czasie znikają i zostaje przywrócone te domyślne tj: Apple TV, Prime Video, Rakuten TV. Dodam że aplikacje te tylko znikają z paska z ikonami natomiast nadal pozostają zainstalowane. Soft mam najnowszy jaki jest dostępny dla tego TV.

6 ODPOW. 6
Legend

@kazujama  Tu pozostaje poczekać na nową aktulizje jest to nowy TV i nie wszystko może działać jeszcze poprawnie. Wiekszość przypadków jest naprawianych w przeciągu 6 miesiecy a nawed dłużej.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Czy jest jakiś oficjalny kanał do zgłaszania takich błędów czy jedynie to forum ?

Legend

Nigdy nie było żadnego kanału do takich zgłoszeń pozostaje czekać cierpliwie na nowe aktulizacje. Jednie możesz napisać 

https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

Poza tym ten model posiada najnowszy system Tizen 5.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cześć @kazujama ,

Oficjalnego kanału nie ma, ale możesz zgłosić przez formularz. 

Faktycznie ikony powinny pozostać na swoim miejscu. Oczywiście zakładam, że nie robisz resetu smarthub.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Nie robię resetu Smart Huba dzieje się to losowo i z tego co zauważyłem po wyłączeniu TV z zasilania konretnie wyłączeniu listwy zasilającej.

Expert

@kazujama,

Zadzwoń na infolinię jak będziesz przed tv, poproś o połączenie zdalne, konsultant sprawdzi urządzenie pod kątem błędów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like