Wsparcie

Open search

Zmiana regionu

First Poster

Witam jestem posiadaczem telewizora Samsung UE43NU7092. Telewizor został kupiony w Polsce ale użytkuje go na terenie Niemiec. Problem w tym że nie mam możliwości korzystania z usług smart hub. Podczas gdy wchodzę w ikonę Apps pojawia się komunikat "ładowanie apps" po czym znika. Czy jest możliwość zmiany lokalizacji lub jakieś inne rozwiązanie? 

3 ODPOW. 3
Expert

Cześć @danielnanek,

Dziwna sprawa, ponieważ nie uruchamia się zakładka apps, nawet jeśli tv znajduje się w innej lokalizacji niż docelowa zakładka apps powinna się pojawiać z tą różnicą, że powinny się pojawić aplikacje dostępne dla aktualnej lokalizacji.

Wykonaj reset smart huba, potem aktualizację tv zgodnie z instrukcją https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/... zakładka apps powinna być dostępna.

Co do zmiany lokalizacji z poziomu menu telewizora nie będzie to możliwe.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Reset smart huba wykonałem już 2 razy niestety nic nie pomogło. Spróbuję wykonać aktualizacje. 

GrandMaster

Z tego co można zrobić jedynie przez opcje serwisową zmiana na EU-GERMANY 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like