Wsparcie

Open search

Zmiana Lokalaizacji

First Poster

Witam.Jestem posiadaczem TV UE49KU6179U z zakrzywinym ekranem.Mieszkam w Niemczech a chciałbym zmienić w nim lokalizacje na Polskie obecnie mam tylko 2 kraje do wyboru Austrie i Niemcy.W moim starszym Smart TV od Samsunga robiło się to kombinacją klawiszy i cieszczyłem się wszystkimi polskimi aplikacjami.W tym UHD modelu niestety kombinacja klawiszy nic nie wnosi.Prosiłbym o pomoc  

4 ODPOW. 4
Explorer
Tak "na legalu" to chyba nie da rady.
Highlighted
First Poster

Wiesz co ja mam dokładnie ten sam problem. Moj tv jest z UK i też był chciał to zmienić. Jak narazie udało mi się zmienić listę aplikacji smart z teryturium Polski. Z tego co czytam to wystarczyło by wgrać softa z Pl i wszystko smiga, ktoś z urzytkowników oddał tv do serwisu i tak mu zrobili że wgrali soft i normalnie polska była do wyboru. Fajnie by bylo jak by samsung opisał taka procedura wgrania softu.

First Poster

Wiesz co ja mam dokładnie ten sam problem. Moj tv jest z UK i też był chciał to zmienić. Jak narazie udało mi się zmienić listę aplikacji smart z teryturium Polski. Z tego co czytam to wystarczyło by wgrać softa z Pl i wszystko smiga, ktoś z urzytkowników oddał tv do serwisu i tak mu zrobili że wgrali soft i normalnie polska była do wyboru. Fajnie by bylo jak by samsung opisał taka procedura wgrania softu.

Legend

Nie ma czegoś takiego jak polski soft jeśli TV trafił do serwisu to zostało zmienione w MENU serwisowym region z EU/Germany na EU lub EU/Poland.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like