Wsparcie

Open search

Zawiesza wifi na wszystkich urządzeniach

Apprentice

Mam wyłącznie ten modem/router. Sprawdzę adresy, zarezerwuje stałe IP do tv i innych urządzeń i zobaczymy https://www.tp-link.com/pl/support/faq/1681/

Legend

@Tom1981  Czy udało się rozwiązać problem ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak szczerze to nie wiem. Zarezerwowałem adresy IP dla każdego sprzętu, nic to nie dało. W ogóle dziwne, bo TV mam nazwany "localhost" i tej nazwy nie da się zmienić. Adresy nadawane nawet automatycznie nie miały konfliktu, układały się ładnie po kolei.

Pogrzebałem, włączeyłem IPv-6 na routerze i TV i póki co działa od 12 godzin. Większych nadziei jednak nie mam bo w końcy pewnie padnie

Legend

@Tom1981  Jak masz zrobione AP czy po lan czy WIFI ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Po WiFi. Po prostu wyciągnąłem to dzidostwo z pudełka, podłączyłem jedynie do prądu, włążyłem kartę SIM i działało.

Legend

@Tom1981  A masz spięty Alcatela z Tp-linkie ? czy używasz tylko Tp-linka ?

Apprentice

Tylko ten TP-Link. Nic więcej. I tak jak wspominałem, działało to super. Jaieś 3 tygodnie. Wczoraj ponownie zrobiłęm restet TV i znowu działa. Szukałem także trochę i nie wiem, czy problemem nie jest także figurowanie TV jako "localhost".

Legend

@Tom1981  Też mój router Netgear R7800 widzi TV jako "localhost" 

Kartę SIM masz z jakiej sieci ?

Apprentice

Karta Play. Napisałem też temat na Tp-Linku i zobaczymy, jakie pomysły stamtąd przyjdą.

Legend

@Tom1981  Czy otrzymałeś jakąś pomoc na tamtym forum ?

Autorzy z największą liczbą like