Wsparcie

Open search

Zaplanuj nagrywanie programu o dowolnej godzinie!

Expert

Czołem Forumowicze!

W ostatnim poradniku pisałem o nagrywaniu programów.

Dzisiaj chciałbym rozszerzyć poruszony temat nagrywania i opisać jak działa harmonogram.

Opcja ta umożliwia zaplanowanie nagrywania programów, gdy na przykład nie ma nas w domu

Jak skorzystać z opcji harmonogramu nagrywania przy użyciu ekranu przewodnika?

Naciśnij przycisk HOME(Domek), a następnie TV na żywo. Wybierz interesujący Cię program przy użyciu funkcji Przewodnik. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz, a następnie wybierz opcję Programowanie nagrywania z menu podręcznego, aby zaplanować nagrywanie.

20190228_114230.jpg

W opcji TV na żywo wybierz przewodnik.

20190228_114342.jpg

W przewodniku wybierz program, który chcesz nagrać, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz.

20190228_114347.jpg

Wybierz Programowanie nagrywania.

20190228_114455 to.jpg

Ikona zegara informuje Cię o zaplanowaniu nagrania danego programu 

Można też zaplanować nagrywanie przez wprowadzenie daty i godziny!

Naciśnij przycisk HOME(Domek), a następnie TV na żywo. Wybierz opcję Nagrania. Przejdź do zakładki Harmonogramy.

20190228_114503.jpg

W opcji TV na żywo wybierz Nagrania.

eloszka.jpg

Wybierz  zakładkę Harmonogramy.

Opcja Dodaj nagrywanie pozwoli na podanie wybranych przez was parametrów nagrywania, takich jak na przykład kanał, który chcemy nagrać. W tym menu możemy również ustawić powtarzanie nagrywanie, aby nagrywać program, który emitowany jest cyklicznie

20190228_114608.jpg

Ustaw swoje preferencje nagrywania i następnie wybierz przycisk Zapisz.

Dla przypomnienia z poprzedniego poradnika:

Pamiętaj o ważnych zasadach funkcji PVR.

1. Opcja nagrywania programów dedykowana jest dla kanałów telewizji naziemnej.
  2. Ta funkcja może nie być obsługiwana w zależności od modelu lub regionu geograficznego.
  3. Jeżeli zależy Ci na nagrywaniu programów w TV to przed zakupem warto sprawdzić dostępność tej funkcji w modelu, który Cię interesuje.
  4. Zaleca się użycie dysku twardego USB o prędkości 5 400 obr./min lub większej z własnym zasilaniem. Dyski twarde USB typu RAID nie są obsługiwane.

Poszczególne pozycje menu mogą nie być wyświetlane w zależności od modelu lub regionu geograficznego.

Mam nadzieję, że powyższy poradnik będzie dla Was bardzo przydatny.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED