Wsparcie

Open search

Zaplanuj nagrywanie programu o dowolnej godzinie!

Highlighted
Expert

Czołem Forumowicze!

W ostatnim poradniku pisałem o nagrywaniu programów.

Dzisiaj chciałbym rozszerzyć poruszony temat nagrywania i opisać jak działa harmonogram.

Opcja ta umożliwia zaplanowanie nagrywania programów, gdy na przykład nie ma nas w domu

Jak skorzystać z opcji harmonogramu nagrywania przy użyciu ekranu przewodnika?

Naciśnij przycisk HOME(Domek), a następnie TV na żywo. Wybierz interesujący Cię program przy użyciu funkcji Przewodnik. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz, a następnie wybierz opcję Programowanie nagrywania z menu podręcznego, aby zaplanować nagrywanie.

20190228_114230.jpg

W opcji TV na żywo wybierz przewodnik.

20190228_114342.jpg

W przewodniku wybierz program, który chcesz nagrać, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz.

20190228_114347.jpg

Wybierz Programowanie nagrywania.

20190228_114455 to.jpg

Ikona zegara informuje Cię o zaplanowaniu nagrania danego programu 

Można też zaplanować nagrywanie przez wprowadzenie daty i godziny!

Naciśnij przycisk HOME(Domek), a następnie TV na żywo. Wybierz opcję Nagrania. Przejdź do zakładki Harmonogramy.

20190228_114503.jpg

W opcji TV na żywo wybierz Nagrania.

eloszka.jpg

Wybierz  zakładkę Harmonogramy.

Opcja Dodaj nagrywanie pozwoli na podanie wybranych przez was parametrów nagrywania, takich jak na przykład kanał, który chcemy nagrać. W tym menu możemy również ustawić powtarzanie nagrywanie, aby nagrywać program, który emitowany jest cyklicznie

20190228_114608.jpg

Ustaw swoje preferencje nagrywania i następnie wybierz przycisk Zapisz.

Dla przypomnienia z poprzedniego poradnika:

Pamiętaj o ważnych zasadach funkcji PVR.

1. Opcja nagrywania programów dedykowana jest dla kanałów telewizji naziemnej.
  2. Ta funkcja może nie być obsługiwana w zależności od modelu lub regionu geograficznego.
  3. Jeżeli zależy Ci na nagrywaniu programów w TV to przed zakupem warto sprawdzić dostępność tej funkcji w modelu, który Cię interesuje.
  4. Zaleca się użycie dysku twardego USB o prędkości 5 400 obr./min lub większej z własnym zasilaniem. Dyski twarde USB typu RAID nie są obsługiwane.

Poszczególne pozycje menu mogą nie być wyświetlane w zależności od modelu lub regionu geograficznego.

Mam nadzieję, że powyższy poradnik będzie dla Was bardzo przydatny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like