Wsparcie

Open search

Wybredna dla kodeków seria NU7100 i wyżej - jaki konwerter?

Explorer

Stałem się posiadaczem TV serii UE55NU7472. Urządzenia baaardzo wybrednego jeśli chodzi o kodeki obrazu i dźwięku filmów odwtarzanych przez USB. Po przejściu z trzyletniej Manty, która łykała każdy film bez słowa sprzeciwu, próby oglądania znacznej większości filmów na Samsungu były jak zderzenie ze ścianą. Nawet DTS nie był aż takim problemem, ale właśnie kodeki obrazu.

W związku z tym pytanie - jaki program do konwerterowania filmów (wideo + dźwięk) na wartości zgodne z TV Samsung z 2018 polecacie?

3 ODPOW. 3
GrandMaster

Może być taki Any Video Converter czy taki Freemake Video Converter i wiele innych Movavi Video Converte

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

A możesz zaproponować konkretny kodek dźwięku i obrazu do użycia w tym programie? Jest tam opcja wtapiania napisów?

GrandMaster

@artkann  Możesz użyć takiego tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like