Wsparcie

Open search

Wsparcie firmy Samsung dla telewizorów

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Mam nadzieję, że nie dubluje żadnego wątku, ale nie znalazłem żadnego podobnego tematu w istniejących postach.

Chciałbym sie dowiedzieć, głównie z ciekawości, jak długo trwa wsparcie firmy Samsung dla telewizorów.

Ciekaw jestem czy jest tak jak w przypadku telefonów (np. z serii Galaxy), które tracą wsparcie mniej wiecej po trzech latach od premiery, czy może Samsung trochę dłużej wspiera swoje telewizory...

Ciekaw jeste również czy mój telewizor (KS7000) z 2016 roku dostanie jeszcze jakieś uaktualnienie (ostatnie było w listopadzie 2018).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Hotshot

@stawik, Aktualizacje dla telewizorów są udostępnianie około 3 lata od premiery sprzętu. Samsung nie podaje ile dokładnie wynosi okres wsparcia dla telewizorów.

2 ODPOW. 2
Hotshot

@stawik, Aktualizacje dla telewizorów są udostępnianie około 3 lata od premiery sprzętu. Samsung nie podaje ile dokładnie wynosi okres wsparcia dla telewizorów.

GrandMaster

Dla telewizorów zawsze było wsparcie przez 2 lata.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like