Wsparcie

Open search

Witam, autowłączenie QE55Q7FAM

First Poster

Witam, czy jest jakiś pomysł żeby QE55Q7FAM włączał sie o danej godzinie.

8 ODPOW. 8
Pathfinder

Hej @Pitikulek

Takiej opcji telewizory Samsung z tego roku nie mają. Jest możliwoścustawinia tylko wyłącznika czasowego.

Tego typu oczekiwania warto zgłsoić na i infolinii, np mailowo, jako sugestię. Jak zgłoszeń będzie dużo to może producent doda taką funkcjoalność w którejś aktualziacji. 

Navigator

Też tego szukałem jak już ogarnąłem menu :/
Niestety opcji BRAK :/

Expert

Cześć simon75

Opcja czasowego wyłączenia dla Q8 znajduje się w menu: ustawienia>ogólne>menadżer systemu>czas

wylacznik.czasowy.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Navigator

Niestety w Q7 brakuje tez opcji :(

Superuser II
Superuser II

Troszkę się nam w ostatnich postach pomieszało
Zarówno seria 8 jaki 7 nie posiadają opcji włączenia czasowego, powtarzam WŁĄCZENIA.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Expert

Tak, tak

Włączenia nie ma, jest za to wyłączenie

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Navigator

Sorrki...w Q7FAM jednak jest Pisałem że brak tej fukcji ale jak widac w "7" również jest.
20180203_233034.jpg

I znacznie bardziej rozbudowane również :
20180203_233342.jpg

Superuser II
Superuser II
@simon75
No przecież miałeś wcześniej napisane, że opcja wyłączenia jest, ale nie ma opcji włączenia czasowego.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like